DomůCZ/SK MMAServítky si tedy nebral! Karlos Vémola se opřel do Vojtěcha Garby a...

Servítky si tedy nebral! Karlos Vémola se opřel do Vojtěcha Garby a pak to od jeho trenéra pořádně schytal

Karlos Vémola je stále v kurzu. O zápas s ním stojí pěkná řádka zápasníků. Jedním z posledních, kdo dal veřejně najevo, že by se s “Terminátorem” rád utkal, je Vojtěch Garba.

Vojtěch Garba je bojovníkem JMFS Ostrava a naposledy se blýskl v kleci organizace RFA, kde porazil velice kvalitního Gorana Reljiće.

Garba se před časem nechal slyšet, že i když si nemyslí, že je Karlos umělou hvězdou, dostává očividně zápasy na míru. Řekl také, že věří, že má schopnosti na to, aby Vémolu porazil.

Karlose takové vyjádření trochu zaskočilo, protože Garbu vůbec nezná.

“Tak tohle slyším poprvé. Navíc toho kluka vůbec neznám. Nikdy jsem o něm neslyšel a ani nevím, co ten frajer chodí za váhu.”

“Ale asi to žádný velký silák nebude, když se o mě takto vyjadřuje.”

A to nebylo vše. Vémola pokračoval, že je spousta bláznů, kteří s ním chtějí zápasit a přitom na to vůbec nemají. “Tohle bude asi stejný případ. Navíc, jestli by ten kluk něco v MMA dokázal, tak bych ho určitě znal.”

Garba přitom dokázal ve svém posledním zápase zdolat Reljiće, který podle žebříčku Fight Matrix patří do první stovky polotěžkých vah na světě.

Vyjádření Vémoly na adresu Garby nenechalo chladným hlavního trenéra JMFS Jakuba Müllera, který si nebral servítky a do šampióna OKTAGONU se pořádně opřel.

“Pidlooký Kája reaguje na našeho Vojtu slovy: ‘Navíc, pokud by ten kluk aspoň něco v MMA dokázal, tak bych ho určitě znal.‘”

“Tak hlavně, že jsi znal Mikuláška, Ďatelinku nebo Lohorého v době, kdy měl o 20 kg méně. Nebo rapera, který se potrápil na body s Rytmusem. Popřípadě takové ‘siláky‘ jako byl Bajlitz, který ani nedělá MMA a věnuje se pro wrestlingu, nebo Barjamaj, který je takový celoevropský proslulý boxovací pytel.”

“Tak jenom malé představení: Vojta je kluk, který na kuřeti a proteinu porazil Reljiće, zatímco někdo musí chodit na infuze, aby porazil Iliće, kterého mu vybrali manažeři na míru.”

Za příspěvkem pak následovaly obrázky jehel a tablet, které měly pravděpodobně evokovat užívání zakázaných látek.

Karlos Vémola dlouhodobě působí v OKTAGONU a Vojtěch Garba podepsal smlouvu s RFA, takže jejich vzájemný zápas zřejmě v nejbližší době nepřipadá v úvahu.

Zdroj: Instagram JMFS | Svet MMA | Kaocko

Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ