DomůOktagon MMADarko Stošić v OKTAGONU? Srb chce zápas s Hatefem Moeilem!

Darko Stošić v OKTAGONU? Srb chce zápas s Hatefem Moeilem!

Darko Stošić, bývalý bojovník UFC, který naposledy bojoval v polské organizaci KSW, projevil zájem o zápas proti Hatefu Moeilovi o pás šampiona organizace OKTAGON MMA.

Srbský bojovník ve svém posledním zápase knokautoval našeho Michala Martínka na turnaji KSW 87, který se uskutečnil 14. října v Třinci. Během svého působení v polské organizaci podlehl pouze šampionovi Philu De Friesovi.

Zápas s Martínkem byl posledním na smlouvě srbského bojovníka. Podle všeho je Stošić nyní volným hráčem a podle srbských médií má zájem utkat se o titul organizace OKTAGON MMA v těžké váze s aktuálním šampionem Hatefem Moeilem.

Je těžké říci, do jaké míry je možnost, že Stošiće uvidíme v OKTAGONU reálná. Organizace se zatím k Stošićovu zájmu nevyjádřila a na druhou stranu je možné, že Srb bude s KSW vyjednávat o nové smlouvě, takže si takovým prohlášením pouze zlepšuje vyjednávací pozici.

Uvidíme, jak se bude situace vyvíjet, každopádně by se pro organizaci OKTAGON MMA jednalo o významné posílení těžké váhy.

Oba bojovníci měli příležitost utkat se spolu v roce 2015 na turnaji FFC 19. Stošić tehdy zvítězil TKO ve druhém kole.

Zdroj: Instagram Triangle.tv

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ