DomůCZ/SK MMAKelvin Gastelum bude komentovat turnaj OKTAGON 29!

Kelvin Gastelum bude komentovat turnaj OKTAGON 29!

Již dnes nás v Brně čeká turnaj OKTAGON 29 s titulovou bitvou Kozma vs. Veličković. V kleci naší největší MMA organizace uvidíme i další zajímavá jména, jako jsou například Matěj Kuzník, Karol Ryšavý, Marcin Naruszczka či Roman Paulus.

Zdroj: UFC

Organizace se dlouhodobě snaží zaujmout i zahraniční fanoušky a proto letos angažovala Bryana Laceyho, který turnaje komentuje v anglickém jazyce. Turnaj OKTAGON 29 v anglické podobě bude však tentokrát komentovat někdo jiný. A organizace si připravila opravdovou pecku.

Do Brna totiž dorazil bývalý titulový vyzyvatel a současná desítka žebříčku střední váhy UFC Kelvin Gastelum, který je zde právě z důvodu komentování dnešního turnaje. Na komentátorském stanovišti jej doplní Luke Barnatt.

I český komentář se dočká změny. Tradiční komentátory doplní oblíbený Miloš „Meloun“ Petrášek, který bývá často hostem podcastu MMA Letem Světem.

Turnaj můžete sledovat v sobotu od 18:00 prostřednictvím PPV oktagon.tv.

Zdroj: Instagram OKTAGON MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ