DomůUFCGilbert Burns: Zápas s Usmanem bude extrémně těžký, víme toho o sobě...

Gilbert Burns: Zápas s Usmanem bude extrémně těžký, víme toho o sobě až příliš

Kdysi byli sparingpartnery. Trénovali spolu na Floridě a nyní se proti sobě postaví v oktagonu UFC. Kamaru Usman se na nejbližším číslovaném turnaji organizace UFC postaví Gilbertu Burnsovi, v zápase o titul šampiona welterové váhy.

Zdroj: ufc.com

Na počátku jejich MMA kariéry Usman Burnse ve všem výrazně převyšoval. Během jejich společných sparingů svému budoucímu sokovi dal množství rad a částečně se tak podílel na tom, že se Burnsovi podařilo dostat se až na špici své divize. Nyní se tedy ocitnou v oktagonu tváří v tvář.

Gilbert Burns, v rozhovoru pro portál MMA Fighting, prozradil, co se mu před soubojem s Kamaru Usmanem honí v hlavě. Nezapomněl se také zmínit o tom, že jej s jeho příštím soupeřem pojí přátelství.

“Trénovali jsme jako šílení. Někde na Instagramu je náš sparing z roku 2014. To byly brutální výměny. Trénovali jsme spolu v klubu Combat, potom jsme spolu přešli do Hard Knock v Sanfordu. Společně jsme trénovali osm let.”

“Nikdy jsme se s Kamaru nevzdávali. Jeden nutil toho druhého, aby ze sebe vydal úplně všechno. Během zápasů jsme se na sebe mohli spolehnout. Nemůžu spočítat, kolikrát jsem byl lepší já nebo kolikrát byl lepší on.”

“Usman toho o mě ví tolik, jako já o něm. Stále máme společné kolegy, kteří se o nás baví. Není mezi námi zlá krev, chováme k sobě velký respekt a úctu a stále jsme přátelé. Bude to strašně těžký souboj. Mám připravenu strategii, protože znám jeho slabé stránky, ale stejně tak zná on ty mé.”

“Vše se dozvíme už 13. února. Soustředím se na sebe a můj soupeř mě nezajímá. Náš společný trenér Henri Hooft nebude stát v ani jednom z rohů a zbytek týmu je rozdělený. V mém rohu se určitě objeví Vicente Luque.”

“Je velký rozdíl mezi mnou a Usmanem. Můj soupeř se ve svých utkáních snaží o kontrolu, o dominanci, zatímco já chci zápas ukončit před časem. Vždycky budu hledat možnost, jak utkání co nejrychleji dovést do vítězného konce. A stejné to bude i v souboji s Usmanem.”

Turnaj UFC 258 se uskuteční v UFC APEX centru v Las Vegas.

Zdroj: MMA Fighting

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ