DomůCZ/SK MMAPromotér Ondřej Novotný: Karlos Vémola nemá fixní měsíční plat

Promotér Ondřej Novotný: Karlos Vémola nemá fixní měsíční plat

Karlos Vémola je bezesporu velkou osobností bojových sportů v České republice a na Slovensku. V jednom z mnoha rozhovorů řekl, že se dohodl s vedením organizace OKTAGON MMA na pravidelné měsíční odměně. Údajně je také jediným bojovníkem, který takovou dohodu má.

Zdroj: OKTAGON MMA

Na tiskové konferenci k turnaji OKTAGON 30 to však promotér Ondřej Novotný svým způsobem prakticky popřel a vysvětlil, jak to s Karlosovým platem skutečně je.

“Karlos Vémola nemá pevný měsíční plat. Karlos má vždycky takovou touhu všechno říct a nejlépe trochu jinak, než to ve skutečnosti je (úsměv). To respektuji, ale Karlos Vémola nemá pevný měsíční plat. Když přišel do OKTAGONU, řekl, že mu vždycky jen něco slibovali a že chce, aby ty sliby už někdo konečně splnil. V tu chvíli, když k nám přišel, neměl od sponzorů téměř nic. Neměl žádné sponzorské peníze.”

Kdo je lepší pérovou vahou v UFC – Calvin Kattar nebo Giga Chikadze? >>>
Vsaď si na MMA a získej bonus 150 Kč >>>
Kdo se stane šampionem střední váhy OKTAGONU – “Pirát” nebo Patrik Kincl? >>>

“Říkal, že mu Kareš všechno nasliboval, že mu tam něco slíbili a jinde taky, a ve finále nic nedostal. Řekl jsem mu: “S tebou se prostě dobře pracuje a pojďme se dohodnout, že ti pomůžeme s marketingem. A já ti řeknu, a dáme to do smlouvy, že budeš vydělávat určitou částku měsíčně z marketingových práv.” A to je ten jeho měsíční plat. Taková je pravda.”

Karlos Vémola si stojí za svým

Po Silvestru se však Karlos k tomuto tématu vrátil ve svém obvyklém živém vysílání. Tvrdí, že dostává fixní plat, ale zároveň chce téma uzavřít.

“Jen mě trochu naštvala závěrečná tisková konference, kde se Ondra Novotný vyjadřoval k tomu, jestli jsem nebo nejsem měsíčně placený. Myslím, že tam bylo několik zcela zbytečných slov. Stačilo říct, že jsem, tak jak to je, a dál to nerozebírat.”

Vsadit si nebo se dívat ZDARMA na všechny zápasy UFC a OKTAGON MMA můžeš TADY.

Zdroj: OKTAGON MMA | Instagram Karlos Vémola

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ