DomůCZ/SK MMAPromotér Ondřej Novotný: Karlos Vémola nemá fixní měsíční plat

Promotér Ondřej Novotný: Karlos Vémola nemá fixní měsíční plat

Karlos Vémola je bezesporu velkou osobností bojových sportů v České republice a na Slovensku. V jednom z mnoha rozhovorů řekl, že se dohodl s vedením organizace OKTAGON MMA na pravidelné měsíční odměně. Údajně je také jediným bojovníkem, který takovou dohodu má.

Zdroj: OKTAGON MMA

Na tiskové konferenci k turnaji OKTAGON 30 to však promotér Ondřej Novotný svým způsobem prakticky popřel a vysvětlil, jak to s Karlosovým platem skutečně je.

“Karlos Vémola nemá pevný měsíční plat. Karlos má vždycky takovou touhu všechno říct a nejlépe trochu jinak, než to ve skutečnosti je (úsměv). To respektuji, ale Karlos Vémola nemá pevný měsíční plat. Když přišel do OKTAGONU, řekl, že mu vždycky jen něco slibovali a že chce, aby ty sliby už někdo konečně splnil. V tu chvíli, když k nám přišel, neměl od sponzorů téměř nic. Neměl žádné sponzorské peníze.”

Kdo je lepší pérovou vahou v UFC – Calvin Kattar nebo Giga Chikadze? >>>
Vsaď si na MMA a získej bonus 150 Kč >>>
Kdo se stane šampionem střední váhy OKTAGONU – “Pirát” nebo Patrik Kincl? >>>

“Říkal, že mu Kareš všechno nasliboval, že mu tam něco slíbili a jinde taky, a ve finále nic nedostal. Řekl jsem mu: “S tebou se prostě dobře pracuje a pojďme se dohodnout, že ti pomůžeme s marketingem. A já ti řeknu, a dáme to do smlouvy, že budeš vydělávat určitou částku měsíčně z marketingových práv.” A to je ten jeho měsíční plat. Taková je pravda.”

Karlos Vémola si stojí za svým

Po Silvestru se však Karlos k tomuto tématu vrátil ve svém obvyklém živém vysílání. Tvrdí, že dostává fixní plat, ale zároveň chce téma uzavřít.

“Jen mě trochu naštvala závěrečná tisková konference, kde se Ondra Novotný vyjadřoval k tomu, jestli jsem nebo nejsem měsíčně placený. Myslím, že tam bylo několik zcela zbytečných slov. Stačilo říct, že jsem, tak jak to je, a dál to nerozebírat.”

Vsadit si nebo se dívat ZDARMA na všechny zápasy UFC a OKTAGON MMA můžeš TADY.

Zdroj: OKTAGON MMA | Instagram Karlos Vémola


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ