DomůUFCDaniel Cormier: Jon Jones bude bojovat o titul UFC v těžké váze,...

Daniel Cormier: Jon Jones bude bojovat o titul UFC v těžké váze, ale prohraje

Daniel Cormier, bývalý šampion polotěžké a těžké váhy UFC, očekává, že jeho bývalý soupeř Jon Jones bude bojovat o mistrovský pás v těžké váze, ale nevěří mu, že v titulovém souboji uspěje.

Zdroj: UFC

Od chvíle, kdy Jon Jones v únoru 2020 uvolnil titul v polotěžké váze, plánoval, že se přesune do těžké váhy. Po zbytek roku 2020, a poté celý rok 2021, nebojoval a pouze trénoval. Důsledně se připravoval na přechod do královské divize. “Bones” by se tak měl představit v oktagonu v tomto roce a Cormier předpovídá, že Jones bude bojovat o titul v těžké váze. Nevěří však, že tento titul získá.

Kdo je lepší pérovou vahou v UFC – Calvin Kattar nebo Giga Chikadze? >>>
Vsaď si na MMA a získej bonus 150 Kč >>>
Kdo se stane šampionem střední váhy OKTAGONU – “Pirát” nebo Patrik Kincl? >>>

“Věřím, že Jon Jones bude bojovat v těžké váze a bude bojovat o pás, ale prohraje s Cirylem Ganem nebo Francisem Ngannouem,” řekl Cormier. “Opravdu si to myslím. Byl dlouho mimo oktagon. Mezi polotěžkou a těžkou divizí je velký rozdíl. Ti kluci jsou prostě jiní. Nejde o to, že by se Jones zhoršil, jde jen o to, že Gane a Ngannou jsou v těžké váze na jiné úrovni, než všichni ostatní.”

O titul v těžké váze se samozřejmě bude bojovat v hlavním zápase UFC 270 už příští sobotu, kdy si to spolu rozdají Francis Ngannou a Ciryl Gane. Zdá se pravděpodobné, že dalším v pořadí bude Jones, takže je velká šance, že se alespoň částečně naplní Cormierova předpověď, že dlouholetý král polotěžké váhy dostane šanci stát se šampionem královské divize.

Samotný Jon Jones se nechal slyšet, že chce o titul v těžké váze bojovat v dubnu nebo červenci.

“Chtěl bych zápasit někdy v dubnu, třeba v Madison Square Garden, nebo možná v červenci na akci International Fight Week,” řekl Jones. “To jsou dva termíny, které tak trochu vyhlížím. Myslím, že to bude záležet hlavně na tom, kdo vyhraje souboj o titul mezi Francisem Ngannouem a Cirylem Ganem.”

Sleduj turnaj UFC Vegas 46: Kattar vs. Chikadze ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! V hlavním zápase turnaje uvidíme bleskově rychlé ruce a nohy Calvina Kattara a Gigy Chikadzeho, které zaručují brutální řežbu. – SLEDUJ ŽIVĚ ZDE – v noci ze soboty 15.1. na neděli 16.1.

Zdroj: MMA Fighting


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
80SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ