DomůCZ/SK MMARoberto Soldić se pustil do Karlose Vémoly. Ten ho následně suše zpražil

Roberto Soldić se pustil do Karlose Vémoly. Ten ho následně suše zpražil

Šampion polské organizace KSW ve veltrové váze Roberto Soldić se po úspěšné obhajobě titulu proti Patriku Kinclovi nečekaně dostal do sporu s legendárním českým zápasníkem Karlosem “Terminátorem” Vémolou.

Zdroj: KSW MMA

Krátce po sobotním zápase se Vémola vyjádřil o svém bývalém soupeři Patriku Kinclovi nepříliš pozitivně. Vyzdvihl zejména skutečnost, že podle něj zástupce klubu All-Sports Academy nemá srdce bojovníka.

“Co říkám na zápas Patrika Kincla? Nechci se k tomu úplně vyjadřovat, protože jsem mu to přál. Pro českou MMA scénu by to byl velký úspěch.”

“Řeknu jen to, co jsem řekl Ondřeji Novotnému. Spojím to se zápasem, který měl se se mnou. Tam jsem cítil, jak Patrik v některých situacích nemá srdce, nemá vůli vyhrát,” komentoval výkon svého krajana první český bojovník v UFC.

Na Vémolovu zprávu následně reagoval sám šampion KSW Roberto Soldić, který Terminátorovi zanechal krátký vzkaz na sociální síti Instagram.

“Vémolo, o čem to sakra mluvíš? Jsi tuhý jako dřevěná loď a jdeš jen po takedownech. A ty budeš něco říkat o srdci,” bránil svého soupeře Soldić, který patří k největším hvězdám polské organizace KSW.

Celou situaci pak prozatím uzavřela Vémolova reakce: “Zavři hubu, prcku. Ne*er se do velkých kluků.”

Mohli bychom vidět v této konfrontaci zárodek budoucího potenciálního zápasu Vémola vs. Soldić? Koneckonců, Roberto už má za sebou zápas ve střední váze, když loni porazil Michala Materlu.

Zdroj: Instagram Karlos Vémola | Svet MMA


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
82SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ