DomůCZ/SK MMARoberto Soldić se pustil do Karlose Vémoly. Ten ho následně suše zpražil

Roberto Soldić se pustil do Karlose Vémoly. Ten ho následně suše zpražil

Šampion polské organizace KSW ve veltrové váze Roberto Soldić se po úspěšné obhajobě titulu proti Patriku Kinclovi nečekaně dostal do sporu s legendárním českým zápasníkem Karlosem “Terminátorem” Vémolou.

Zdroj: KSW MMA

Krátce po sobotním zápase se Vémola vyjádřil o svém bývalém soupeři Patriku Kinclovi nepříliš pozitivně. Vyzdvihl zejména skutečnost, že podle něj zástupce klubu All-Sports Academy nemá srdce bojovníka.

“Co říkám na zápas Patrika Kincla? Nechci se k tomu úplně vyjadřovat, protože jsem mu to přál. Pro českou MMA scénu by to byl velký úspěch.”

“Řeknu jen to, co jsem řekl Ondřeji Novotnému. Spojím to se zápasem, který měl se se mnou. Tam jsem cítil, jak Patrik v některých situacích nemá srdce, nemá vůli vyhrát,” komentoval výkon svého krajana první český bojovník v UFC.

Na Vémolovu zprávu následně reagoval sám šampion KSW Roberto Soldić, který Terminátorovi zanechal krátký vzkaz na sociální síti Instagram.

“Vémolo, o čem to sakra mluvíš? Jsi tuhý jako dřevěná loď a jdeš jen po takedownech. A ty budeš něco říkat o srdci,” bránil svého soupeře Soldić, který patří k největším hvězdám polské organizace KSW.

Celou situaci pak prozatím uzavřela Vémolova reakce: “Zavři hubu, prcku. Ne*er se do velkých kluků.”

Mohli bychom vidět v této konfrontaci zárodek budoucího potenciálního zápasu Vémola vs. Soldić? Koneckonců, Roberto už má za sebou zápas ve střední váze, když loni porazil Michala Materlu.

Zdroj: Instagram Karlos Vémola | Svet MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ