DomůUFCKhamzat Chimaev odmítl zápas s Lukem Rockholdem. Bývalý šampion UFC to okomentoval:...

Khamzat Chimaev odmítl zápas s Lukem Rockholdem. Bývalý šampion UFC to okomentoval: Myslel jsem, že chce bojovat s každým

V profesionálním MMA dosud neporažený Khamzat Chimaev, který má v UFC zápasovou bilanci 3-0, odmítl souboj s bývalým šampionem střední váhy Lukem Rockholdem.

Zdroj: MMAnytt, CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

Jak informoval novinář Ariel Helwani, Luke Rockhold obdržel dvě nabídky na zápas s Khamzatem Chimaevem v oktagonu UFC. Bývalý šampion řekl, že v prvním případě se mělo jednat o tříkolový zápas, který by se konal 7. srpna. Ve druhém případě se oba borci mohli utkat v zápase večera na turnaji, který by se konal 28. srpna. Podle Rockholda však Chimaev obě nabídky odmítl.

Khamzat Chimaev chce totiž ve svém dalším zápase bojovat ve velterové váze, ve které už v minulosti zápasil. Bývalý šampion UFC Rockhold se k “Borzově” chování krátce vyjádřil a neopomenul se zmínit o tom, že Chimaev vždy tvrdil, že se utká s kýmkoli a kdykoli.

“Při vší úctě, myslel jsem, že chce bojovat s každým.”

Podle informací Ariela Helwaniho se chce Rockhold vrátit do klece UFC ještě letos v létě. Rád by se utkal s některým z předních zápasníků střední váhy.

Luke Rockhold (16-5) říká, že chce bojovat s nejlepšími bojovníky ve střední váze a stále hledá soupeře pro svůj návrat do oktagonu UFC. Bývalý šampion střední váhy se do oktagonu nevrátil od porážky s Janem Blachowiczem v roce 2019. Na svém kontě má vítězství nad Chrisem Weidmanem, Davidem Branchem, Lyoto Machidou nebo Michaelem Bispingem.

Zdroj: Twitter Ariel Helwani | Instagram Ariel Helwani | Instagram Luke Rockhold

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ