DomůUFCKhamzat Chimaev odmítl zápas s Lukem Rockholdem. Bývalý šampion UFC to okomentoval:...

Khamzat Chimaev odmítl zápas s Lukem Rockholdem. Bývalý šampion UFC to okomentoval: Myslel jsem, že chce bojovat s každým

V profesionálním MMA dosud neporažený Khamzat Chimaev, který má v UFC zápasovou bilanci 3-0, odmítl souboj s bývalým šampionem střední váhy Lukem Rockholdem.

Zdroj: MMAnytt, CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

Jak informoval novinář Ariel Helwani, Luke Rockhold obdržel dvě nabídky na zápas s Khamzatem Chimaevem v oktagonu UFC. Bývalý šampion řekl, že v prvním případě se mělo jednat o tříkolový zápas, který by se konal 7. srpna. Ve druhém případě se oba borci mohli utkat v zápase večera na turnaji, který by se konal 28. srpna. Podle Rockholda však Chimaev obě nabídky odmítl.

Khamzat Chimaev chce totiž ve svém dalším zápase bojovat ve velterové váze, ve které už v minulosti zápasil. Bývalý šampion UFC Rockhold se k “Borzově” chování krátce vyjádřil a neopomenul se zmínit o tom, že Chimaev vždy tvrdil, že se utká s kýmkoli a kdykoli.

“Při vší úctě, myslel jsem, že chce bojovat s každým.”

Podle informací Ariela Helwaniho se chce Rockhold vrátit do klece UFC ještě letos v létě. Rád by se utkal s některým z předních zápasníků střední váhy.

Luke Rockhold (16-5) říká, že chce bojovat s nejlepšími bojovníky ve střední váze a stále hledá soupeře pro svůj návrat do oktagonu UFC. Bývalý šampion střední váhy se do oktagonu nevrátil od porážky s Janem Blachowiczem v roce 2019. Na svém kontě má vítězství nad Chrisem Weidmanem, Davidem Branchem, Lyoto Machidou nebo Michaelem Bispingem.

Zdroj: Twitter Ariel Helwani | Instagram Ariel Helwani | Instagram Luke Rockhold

Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ