DomůCZ/SK MMASamuel Krištofič prozrazuje svůj názor na boxerský duel Vémola vs. Marpo

Samuel Krištofič prozrazuje svůj názor na boxerský duel Vémola vs. Marpo

Samuel Krištofič, právě on se měl na konci minulého roku utkat s Karlosem Vémolou o pás šampiona střední váhy. Kvůli zraněním a covid opatřením k tomuto souboji však nedošlo. “Pirát” se tak na konci února utkal s Patrikem Kinclem, kterému podlehl na body.

Vzájemný zápas Krištofiče a Vémoly je tak aktuálně u ledu, ale oba se potkají na stejném turnaji. Řeč je o boxerském eventu v pražské O2 Aréně, kde “Pirát” vyzve Miloše Petráška a Vémola zase rapera Marpa. Pro “Terminátora” to zároveň bude návratový duel po více než roční pauze zaviněné zraněním.

“Pirát” se nyní s fanoušky podělil o svůj názor na souboj Vémoly s Marpem.

„Ze začátku jsem si stále říkal, že ač Vémola není boxer, tak tím zápasením, že má ty zkušenosti, tak jsem si myslel, že vyhraje. Teď ale začínám mít pochybnosti, jak vidím všechna ta videa, tak to vypadá, že ten svůj box vůbec nikam neposunul. Bude asi rozhodovat, jak Marpo dokáže zvládnout ten tlak, který Karlos určitě dokáže vyvinout.“

„Určitě je na tom ale Marpo technicky lépe a nemyslím si, že by ho Vémola dokázal vypnout. Ale rozhodne opravdu ten tlak, jelikož tam přijdeš do té haly, bude tam několik tisíc lidí a to s tebou něco může udělat,“ poskytl Samuel Krištofič svůj pohled na zápas v nedávném vysílání podcastu MMA Letem Světem.

To, jak tento souboj, na jehož vítěze je těžké si vsadit, dopadne, to se dozvíme již za necelé dva měsíce na turnaji OKTAGON Underground, který kromě zmíněných zápasů nabídne i spoustu další zábavy, například interesantní duel Magard vs. Sivák.

Zdroj: Podcast MMA Letem Světem

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ