DomůOstatníJake Paul si v roce 2021 vydělal boxem 40 milionů dolarů

Jake Paul si v roce 2021 vydělal boxem 40 milionů dolarů

Podle časopisu Forbes vydělal Jake Paul, v roce 2021, za svá tři vítězství v boxu dohromady 40 milionů dolarů před zdaněním. Dalších 5 milionů dolarů vydělal i na svých dalších aktivitách, včetně videí. Je tak druhým nejlépe vydělávajícím youtuberem na seznamu časopisu.

Zdroj: Mr-unknown-man, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

Jeho plat by ho v loňském žebříčku nejlépe placených sportovců světa, který sestavil časopis Forbes zařadil na 20. místo. Před jediného boxera, který se dostal do první padesátky tohoto žebříčku, Canela Alvareze, který se s odhadovaným příjmem 34 milionů dolarů umístil na 48. místě.

V roce 2021 měl Jake Paul tři zápasy, když v dubnu zahájil rok vítězstvím v prvním kole KO nad Benem Askrenem. Souboj byl hlavním zápasem placeného turnaje Triller. Poté uzavřel smlouvu s boxerskou stanicí Showtime, kde se v srpnu utkal s Tyronem Woodleym, aby s ním v prosinci svedl odvetu, v níž si připsal vítězství KO. Třemi loňskými výhrami si tak Paul vylepšil svou bilanci v profesionálním boxu na 5:0.

Jake Paul řekl, že si chce dát několik měsíců pauzu a vrátí se pravděpodobně v létě. S kým bude při svém návratu bojovat, není jisté. Navíc youtuber také mluvil o přechodu do MMA.

“Nevidím důvod, když můžu dělat box na tak vysoké úrovni, proč bych nemohl dělat na stejné úrovni i MMA,” řekl Paul pro ESPN. “Půjdu se nechat trénovat Javierem Mendezem, který trénoval Khabiba. Nejdřív musím dosáhnout skóre 10-0, 12-0 v boxu a pak se pustím do MMA.”

Zdroj: MMA Weekly


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ