DomůOstatníJake Paul si v roce 2021 vydělal boxem 40 milionů dolarů

Jake Paul si v roce 2021 vydělal boxem 40 milionů dolarů

Podle časopisu Forbes vydělal Jake Paul, v roce 2021, za svá tři vítězství v boxu dohromady 40 milionů dolarů před zdaněním. Dalších 5 milionů dolarů vydělal i na svých dalších aktivitách, včetně videí. Je tak druhým nejlépe vydělávajícím youtuberem na seznamu časopisu.

Zdroj: Mr-unknown-man, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

Jeho plat by ho v loňském žebříčku nejlépe placených sportovců světa, který sestavil časopis Forbes zařadil na 20. místo. Před jediného boxera, který se dostal do první padesátky tohoto žebříčku, Canela Alvareze, který se s odhadovaným příjmem 34 milionů dolarů umístil na 48. místě.

V roce 2021 měl Jake Paul tři zápasy, když v dubnu zahájil rok vítězstvím v prvním kole KO nad Benem Askrenem. Souboj byl hlavním zápasem placeného turnaje Triller. Poté uzavřel smlouvu s boxerskou stanicí Showtime, kde se v srpnu utkal s Tyronem Woodleym, aby s ním v prosinci svedl odvetu, v níž si připsal vítězství KO. Třemi loňskými výhrami si tak Paul vylepšil svou bilanci v profesionálním boxu na 5:0.

Jake Paul řekl, že si chce dát několik měsíců pauzu a vrátí se pravděpodobně v létě. S kým bude při svém návratu bojovat, není jisté. Navíc youtuber také mluvil o přechodu do MMA.

“Nevidím důvod, když můžu dělat box na tak vysoké úrovni, proč bych nemohl dělat na stejné úrovni i MMA,” řekl Paul pro ESPN. “Půjdu se nechat trénovat Javierem Mendezem, který trénoval Khabiba. Nejdřív musím dosáhnout skóre 10-0, 12-0 v boxu a pak se pustím do MMA.”

Zdroj: MMA Weekly

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ