DomůCZ/SK MMADobré zprávy! Zdravotní stav Miroslava Štrbáka je stabilizovaný

Dobré zprávy! Zdravotní stav Miroslava Štrbáka je stabilizovaný

Nepříjemné okamžiky posledních hodin, týkající se zdravotního stavu slovenského MMA bojovníka Miroslava Štrbáka, vystřídaly první pozitivní zprávy.

Zdroj: OKTAGON MMA

Reprezentant bratislavského týmu Octagon Fighting Academy (OFA) je stále v umělém spánku, ale jeho stav je podle vyjádření lékaře stabilizovaný.

Jeden z nejlepších slovenských bojovníků smíšených bojových umění Miroslav Štrbák skončil v nemocnici poté, co při úterním tréninku utrpěl infarkt.

K aktuální situaci se vyjádřila Štrbákova manažerka Nina Sedláková.

“Rádi bychom poděkovali záchranářům za jejich přístup a také Miroslavovým kolegům z OFA, kteří mu jako první pomohli. Podle ošetřujícího lékaře je Mirův současný stav stabilizovaný, ale zůstává nadále v umělém spánku.”

“Věříme však, že vše dobře dopadne. Lékař řekl, že Miro bojuje. Dnes (čtvrtek odpoledne) je výhled pozitivnější než včera.”

“Já i majitel OFA Ilja Škondrič plně respektujeme Mirovu přítelkyni, jeho rodiče a rodinu. Proto se v tuto chvíli nebudeme k Mirovu stavu dále vyjadřovat.”

Dvaatřicetiletý Štrbák naposledy bojoval v kleci loni v lednu, kdy na turnaji OKTAGON 21 těsně porazil Karola Ryšavého na body. Z 30 profesionálních zápasů má Štrbák 19 výher, 10 porážek a jednu remízu.

Mnoho bojovníků a fanoušků během včerejšího dne spontánně vyjádřilo Štrbákovi podporu. Můžeme jen doufat, že se jeho zdravotní stav bude i nadále pouze zlepšovat.

Zdroj: TASR | Svet MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ