DomůCZ/SK MMADobré zprávy! Zdravotní stav Miroslava Štrbáka je stabilizovaný

Dobré zprávy! Zdravotní stav Miroslava Štrbáka je stabilizovaný

Nepříjemné okamžiky posledních hodin, týkající se zdravotního stavu slovenského MMA bojovníka Miroslava Štrbáka, vystřídaly první pozitivní zprávy.

Zdroj: OKTAGON MMA

Reprezentant bratislavského týmu Octagon Fighting Academy (OFA) je stále v umělém spánku, ale jeho stav je podle vyjádření lékaře stabilizovaný.

Jeden z nejlepších slovenských bojovníků smíšených bojových umění Miroslav Štrbák skončil v nemocnici poté, co při úterním tréninku utrpěl infarkt.

K aktuální situaci se vyjádřila Štrbákova manažerka Nina Sedláková.

“Rádi bychom poděkovali záchranářům za jejich přístup a také Miroslavovým kolegům z OFA, kteří mu jako první pomohli. Podle ošetřujícího lékaře je Mirův současný stav stabilizovaný, ale zůstává nadále v umělém spánku.”

“Věříme však, že vše dobře dopadne. Lékař řekl, že Miro bojuje. Dnes (čtvrtek odpoledne) je výhled pozitivnější než včera.”

“Já i majitel OFA Ilja Škondrič plně respektujeme Mirovu přítelkyni, jeho rodiče a rodinu. Proto se v tuto chvíli nebudeme k Mirovu stavu dále vyjadřovat.”

Dvaatřicetiletý Štrbák naposledy bojoval v kleci loni v lednu, kdy na turnaji OKTAGON 21 těsně porazil Karola Ryšavého na body. Z 30 profesionálních zápasů má Štrbák 19 výher, 10 porážek a jednu remízu.

Mnoho bojovníků a fanoušků během včerejšího dne spontánně vyjádřilo Štrbákovi podporu. Můžeme jen doufat, že se jeho zdravotní stav bude i nadále pouze zlepšovat.

Zdroj: TASR | Svet MMA

Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
83SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ