DomůUFCJack Hermansson o Chimaevově výjimečné fyzické síle: Klidně by mohl být bojovníkem...

Jack Hermansson o Chimaevově výjimečné fyzické síle: Klidně by mohl být bojovníkem polotěžké váhy

Jack Hermansson se velice pochvalně vyjádřil o Khamzatu Chimaevovi, kterého moc dobře zná. Před nedávnem se s ním totiž utkal v exhibičním souboji ve wrestlingu a také s ním trénoval.

Jack Hermansson se ve svém dalším zápase v oktagonu UFC utká se Seanem Stricklandem. Bude to zápas večera na turnaji UFC Vegas 47, který se koná tento víkend v Las Vegas.

Hermansson se tento týden setkal s novináři, které však mnohem více než souboj se Stricklandem zajímal jeho poslední duel s Chimaevem. “Joker” se totiž s “Borzem” před nedávnem utkal ve wrestlingu. V souboji si lépe počínal Chimaev, který Hermanssona porazil. V rozhovoru se pak Hermansson obdivně vyjádřil k Chimaevově fyzické síle.

“Je jedinečný ve dvou ohledech. Je to mimořádně dobrý wrestler. A na bojovníka veltrové váhy je extrémně silný, je opravdu úžasně silný. Vypadá, že je dlouhý a hubený, ale je velmi, velmi, velmi silný. Trénoval jsem s ním a také vím, že má silný úder. Dokáže udeřit opravdu tvrdě. Ano, z hlediska fyzické síly a síly úderu by klidně mohl být bojovníkem polotěžké váhy.”

Hermansson nevylučuje, že se s Chimaevem v budoucnosti znovu utká. Pokud k tomu dojde, rád by s ním bojoval podle upravených pravidel, aby mohl využít své schopnosti v BJJ. Nejprve se však utká se Stricklandem, který má v poslední době velmi dobrou formu. Půjde o souboj špiček střední váhy UFC. Hermansson je v rankingu této váhy na 6. místě, zatímco Strickland je na 7. příčce.

Sleduj turnaj UFC Vegas 47: Hermansson vs. Strickland ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! V hlavním zápase večera se utká Jack Hermansson s nevyzpytatelným Seanem Stricklandem. Na zápasové kartě dále uvidíme například tréninkového parťáka Natea Diaze Nicka Maximova, veterána Sama Alveye nebo přemožitele Lájoše Kleina Mikea Trizana. – SLEDUJ ŽIVĚ ZDE – v noci ze soboty 5.2. na neděli 6.2.

Zdroj: LowKick MMA


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
82SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ