DomůUFCJack Hermansson o Chimaevově výjimečné fyzické síle: Klidně by mohl být bojovníkem...

Jack Hermansson o Chimaevově výjimečné fyzické síle: Klidně by mohl být bojovníkem polotěžké váhy

Jack Hermansson se velice pochvalně vyjádřil o Khamzatu Chimaevovi, kterého moc dobře zná. Před nedávnem se s ním totiž utkal v exhibičním souboji ve wrestlingu a také s ním trénoval.

Jack Hermansson se ve svém dalším zápase v oktagonu UFC utká se Seanem Stricklandem. Bude to zápas večera na turnaji UFC Vegas 47, který se koná tento víkend v Las Vegas.

Hermansson se tento týden setkal s novináři, které však mnohem více než souboj se Stricklandem zajímal jeho poslední duel s Chimaevem. “Joker” se totiž s “Borzem” před nedávnem utkal ve wrestlingu. V souboji si lépe počínal Chimaev, který Hermanssona porazil. V rozhovoru se pak Hermansson obdivně vyjádřil k Chimaevově fyzické síle.

“Je jedinečný ve dvou ohledech. Je to mimořádně dobrý wrestler. A na bojovníka veltrové váhy je extrémně silný, je opravdu úžasně silný. Vypadá, že je dlouhý a hubený, ale je velmi, velmi, velmi silný. Trénoval jsem s ním a také vím, že má silný úder. Dokáže udeřit opravdu tvrdě. Ano, z hlediska fyzické síly a síly úderu by klidně mohl být bojovníkem polotěžké váhy.”

Hermansson nevylučuje, že se s Chimaevem v budoucnosti znovu utká. Pokud k tomu dojde, rád by s ním bojoval podle upravených pravidel, aby mohl využít své schopnosti v BJJ. Nejprve se však utká se Stricklandem, který má v poslední době velmi dobrou formu. Půjde o souboj špiček střední váhy UFC. Hermansson je v rankingu této váhy na 6. místě, zatímco Strickland je na 7. příčce.

Sleduj turnaj UFC Vegas 47: Hermansson vs. Strickland ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! V hlavním zápase večera se utká Jack Hermansson s nevyzpytatelným Seanem Stricklandem. Na zápasové kartě dále uvidíme například tréninkového parťáka Natea Diaze Nicka Maximova, veterána Sama Alveye nebo přemožitele Lájoše Kleina Mikea Trizana. – SLEDUJ ŽIVĚ ZDE – v noci ze soboty 5.2. na neděli 6.2.

Zdroj: LowKick MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ