DomůCZ/SK MMADalší odchod z OKTAGONU do RFA?

Další odchod z OKTAGONU do RFA?

Od příchodu nové organizace na domácí MMA scénu se řeší jedna kauza za druhou. Organizace Real Fight Arena (RFA) oslovuje zápasníky s nabídkami, které se těžko odmítají a to i zápasníky, kteří zápasí pod největší domácí organizací OKTAGON MMA.

Zdroj: OKTAGON MMA

Přetáhnout se například podařilo bombera Lea Brichtu či tvrďáka Miroslava Brože. Nyní je RFA velmi blízko dohodě s dalším zápasníkem!

Vsaď si na MMA a získej bonus 150 Kč >>>
Kdo zvítězí v česko-slovenské bitvě, Juráček nebo Pukač? >>>

Tím zápasníkem není nikdo jiný než David Sparťan Hošek, který v posledním zápase sporně ukončil polského bojovníka Marcina Naruszczku. „Tímto chci moc poděkovat OKTAGONU, přímo Ondřeji Novotnému za skvělou část mé kariéry, která se nastartovala především v organizaci OKTAGON. Nyní jsem volný zápasník a uvažuji kterou cestou se vydám. Mám více nabídek, brzy se rozhodnu a dám vědět,“ sdělil David fanouškům na svých sociálních sítích.

Již delší dobu se o možném odchodu Davida do RFA spekuluje, jelikož se s OKTAGONEM nedomluvil na nové smlouvě. Evidentně však není ještě vše uzavřené a více se dozvíme v dalších dnech.

Sleduj turnaj OKTAGON 30 ŽIVĚ a ZDARMA

Jubilejní OKTAGON 30 představí hvězdy MMA, jako jsou Kimball, Juráček, Pukač, Bledá, Szabová a další – to vše s jejich příběhy, emocemi, nábojem adrenalinu a vším, co k OKTAGONU patří. – SLEDUJ ŽIVĚ ZDE – už ve čtvrtek 30.12. večer.

Zdroj: Instagram Davida Hoška, Twitter @SEWI_IO a Martina Bláhy

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ