DomůCZ/SK MMADalší odchod z OKTAGONU do RFA?

Další odchod z OKTAGONU do RFA?

Od příchodu nové organizace na domácí MMA scénu se řeší jedna kauza za druhou. Organizace Real Fight Arena (RFA) oslovuje zápasníky s nabídkami, které se těžko odmítají a to i zápasníky, kteří zápasí pod největší domácí organizací OKTAGON MMA.

Zdroj: OKTAGON MMA

Přetáhnout se například podařilo bombera Lea Brichtu či tvrďáka Miroslava Brože. Nyní je RFA velmi blízko dohodě s dalším zápasníkem!

Vsaď si na MMA a získej bonus 150 Kč >>>
Kdo zvítězí v česko-slovenské bitvě, Juráček nebo Pukač? >>>

Tím zápasníkem není nikdo jiný než David Sparťan Hošek, který v posledním zápase sporně ukončil polského bojovníka Marcina Naruszczku. „Tímto chci moc poděkovat OKTAGONU, přímo Ondřeji Novotnému za skvělou část mé kariéry, která se nastartovala především v organizaci OKTAGON. Nyní jsem volný zápasník a uvažuji kterou cestou se vydám. Mám více nabídek, brzy se rozhodnu a dám vědět,“ sdělil David fanouškům na svých sociálních sítích.

Již delší dobu se o možném odchodu Davida do RFA spekuluje, jelikož se s OKTAGONEM nedomluvil na nové smlouvě. Evidentně však není ještě vše uzavřené a více se dozvíme v dalších dnech.

Sleduj turnaj OKTAGON 30 ŽIVĚ a ZDARMA

Jubilejní OKTAGON 30 představí hvězdy MMA, jako jsou Kimball, Juráček, Pukač, Bledá, Szabová a další – to vše s jejich příběhy, emocemi, nábojem adrenalinu a vším, co k OKTAGONU patří. – SLEDUJ ŽIVĚ ZDE – už ve čtvrtek 30.12. večer.

Zdroj: Instagram Davida Hoška, Twitter @SEWI_IO a Martina Bláhy

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
81SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ