DomůUFCJorge Masvidal nevěří v Chimaevův talent. "Borz" reaguje

Jorge Masvidal nevěří v Chimaevův talent. “Borz” reaguje

Jorge Masvidal není přesvědčen, že si Khamzat Chimaev, ve svém dalším zápase, snadno poradí s Natem Diazem. “Gamebred” věří, že Diaz je zářijový zápas na UFC 279 schopen vyhrát.

Nate Diaz dlouho žádal organizaci UFC o poslední zápas v rámci své stávající smlouvy. A konečně se pro něj našel soupeř. Na turnaji UFC 279, který se koná v září, se populární bojovník ze Stocktonu utká s extrémně nebezpečným zápasníkem veltrové váhy Khamzatem Chimaevem.

Mnoho fanoušků z takového zápasu nemělo radost. Objevily se názory, že UFC Diaze s takovým soupeřem spojila záměrně, aby mu nedala šanci vyhrát jeho poslední zápas v oktagonu organizace.

Jorge Masvidal, Diazův bývalý soupeř, však není přesvědčen, že Khamzat v tomto zápase tak snadno zvítězí.

“Khamzatův souboj s Gilbertem Burnsem měl ukázat, jak je silný. Myslím si ale, že nedopadl podle jejich představ. Hodně lidí si myslelo, že Gilbert ten zápas vyhrál. A stále si to hodně lidí myslí.”

“Nemyslím si, že je Khamzat tak dobrý, jak o něm mnozí tvrdí. Abych něčemu uvěřil, musím to vidět. A dosud jsem neviděl nic, co by mě přimělo uvěřit v jeho talent. Myslím, že bych ho zničil. Až začne prodávat PPV, tak by mi nevadilo, kdybych mu namlátil.”

“Postaví Diaze proti někomu, kdo mu stylově nesedí. Mám tím na mysli Khamzata. Dali mu nudného zápasníka, který půjde jen po takedownech. Myslím, že Khamzat pravděpodobně vyhraje, ale je možné, že ho Nate ukončí předčasně ve čtvrtém nebo pátém kole, protože Khamzat nemá kondici. Je nezkušený a myslím, že plýtvá spoustou energie na zbytečné akce. Nate počká na správný okamžik a začne vyvíjet tlak. Khamzat by měl vyhrát, ale nepřekvapí mě, když ho Nate porazí.”

Chimaev na Masvidalova slova krátce zareagoval na svém profilu na Twitteru.

“Probuď se, kámo 😂.”

Zatím není jasné, kdy se Masvidal, který je v současnosti osmičkou veltrové váhy, vrátí do oktagonu UFC. Ve svém posledním zápase prohrál na UFC 272 s Colbym Covingtonem. Po zápase však došlo k nešťastným událostem, které by mohly Masvidalův návrat do klece UFC oddálit. Sedmatřicetiletý Masvidal údajně napadl Covingtona před restaurací v Miami. V této chvíli není známo, jaké následky bude tato událost pro “Gamebreda” mít.

Zápas mezi Chimaevem a Diazem se uskuteční v noci z 10. na 11. září tohoto roku v Las Vegas.

Zdroj: MMA Fighting | Twitter Khamzat Chimaev

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ