DomůCZ/SK MMAUFC 274: Titulový zápas Jiřího Procházky přesunut z Brazílie do USA

UFC 274: Titulový zápas Jiřího Procházky přesunut z Brazílie do USA

Před pár dny jsme se dočkali oficiálního oznámení titulového zápasu o pás polotěžké váhy UFC. Na turnaji UFC 274 se v něm představí současný šampion Glover Teixeira, kterého vyzve Jiří BJP Procházka.

V souvislosti s tímto oznámením jsme se také dozvěděli, že by se turnaj měl konat v Brazílii, o které se již delší dobu spekuluje, že se do ní chce UFC vrátit. Nyní to však vypadá úplně jinak.

„UFC 274 se mělo původně konat v Riu de Janeiru, ale podle posledních informací se turnaj přesouvá do USA. Přesné místo zatím není známé. Karta samozřejmě zůstává platná, jen se mění místo konání,“ oznámil na Twitteru novinář Nolan King s odvoláním na brazilský zdroj Combate. Tuto informaci pro iSport potvrdil i trenér Martin Karaivanov, který řekl, že Brazílie je na 99% ze hry a hledá se místo v USA. Evidentně se tak objevily nějaké komplikace a návrat do Brazílie se odsouvá.

Pro českého borce to je teoreticky dobrá zpráva, protože Teixeira tak ztrácí výhodu domácího prostředí. Český bojovník tak nebude muset čelit plné hale fanoušků, kteří by fanaticky hnali jeho soupeře dopředu.

Zdroj: Twitter Nolan King, Deník Sport

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ