DomůUFCDonald "Cowboy" Cerrone bude uveden do Síně slávy UFC

Donald “Cowboy” Cerrone bude uveden do Síně slávy UFC

Donald “Cowboy” Cerrone se dočkal velkého ocenění. Organizace UFC se jej totiž rozhodla uvést do legendární Síně slávy.

Jeden z nejslavnějších bojovníků organizace UFC Donald “Cowboy” Cerrone se dočkal svého místa v Síni slávy!

Žijící, ale nyní již penzionovaná, legenda smíšených bojových umění má na svém kontě neuvěřitelný seznam úspěchů v UFC.

“Cowboy” v americké organizaci vybojoval 38 zápasů. 23 z nich vyhrál, přičemž více vítězství než on má na svém kontě pouze jeho poslední soupeř Jim Miller. Cerrone se může pochlubit také 16 ukončeními před časem a 18 bonusy za výkon večera. Toto číslo dosud nikdo nepřekonal. Dorovnal jej v tomto ohledu pouze Charles Oliveira.

Organizace o uvedení Cerroneho do Síně slávy informovala během turnaje UFC Fight Night San Antonio. Populární “Cowboy” byl přítomný v hledišti a po prezentaci videa zachycujícího jeho nejlepší okamžiky v oktagonu UFC a oznámení o uvedení do Síně slávy, byl viditelně dojatý. To vše ještě umocnil nečekaný příchod jeho rodiny.

Zdroj: YouTube UFC | Twitter UFC on BT Sport

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

1 komentář

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ