Šéf UFC o dalším zápase Conora McGregora

Po výhře na turnaji UFC 246 předpovídal Conor McGregor svůj brzký návrat do oktagonu. Ir říkal, že může bojovat už v březnu nebo dubnu letošního roku.

Embed from Getty Images

Conor McGregor chce být aktivním, co se týká startů v UFC. Šéf UFC Dana White však má jiný názor na blízkou budoucnost bývalého šampiona.

“Conor se pravděpodobně utká s vítězem souboje mezi Khabibem Nurmagomedovem a Tony Fergusonem.”

Utkání Khabiba s Tonym se uskuteční 18. dubna, na turnaji UFC 249. Pokud Khabib zápas vyhraje, jeho návrat bude reálný pravděpodobně až v září. To by však pro Conora McGregora znamenalo delší pauzu.

Dana White však souboj mezi Khabibem a Conorem chce udělat za každou cenu:

“Bude to skvělý zápas. Nevím kdo vyhraje, ale musím postavit do role favorita Khabiba. Nikdy neprohrál, je to opravdu velice silný zápasník.”

“McGregor vypadal v posledním zápase skvěle. Lidé kritizují “Cowboye”, ale Cerrone je jedním z nejlepších bojovníků v historii tohoto sportu. Tu noc vstoupil do klece s tím, že vyhraje. Ale prostě neměl šanci. Conor byl jako rozjetý vlak.”

“McGregor vypadal lépe než kdykoli předtím. Všechno si v hlavě srovnal. Je připravený mentálně, fyzicky i emocionálně. Je připravený na zápas v kleci a já se už nemůžu dočkat až ho tam zase uvidím.”

Zdroj:  MMA Junkie

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz

Sleduj a odebírej náš Youtube kanál

KATEGORIE
UFCZahraniční MMA