DomůONEŠéf organizace ONE Championship Chatri Sityodtong: Dana White je dobrý byznysmen, ale...

Šéf organizace ONE Championship Chatri Sityodtong: Dana White je dobrý byznysmen, ale o MMA neví nic

Chatri Sityodtong, šéf asijské organizace bojových umění ONE Championship, se rozpovídal na téma osoby Dany Whitea, který vede největší světovou organizaci MMA na světě.

Zdroj: ONE Championship

Sityodtong o Whiteovi řekl, že je dobrý byznysmen, který však MMA nerozumí.

“Myslím, že je to neuvěřitelný obchodník. Nemusím nutně souhlasit s tím, jak některé věci dělá, ale je zřejmé, že z UFC udělal fenomenální společnost. To se nedá zpochybnit. Ale nemyslím si, že ví něco o MMA. Nemyslím si, že ví něco o zápasech. Myslím, že je fanoušek. Ale v tom je rozdíl. Pocházím z komunity bojových sportů a k bojovníkům se chovám jako ke svým vrstevníkům. On ne. A to je velký rozdíl.”

“Nelíbí se mi, jak White mluví s bojovníky.”

Během rozhovoru přišla na přetřes otázka výdělků bojovníků, na kterou Chatri odpověděl poněkud vyhýbavě, ale přesto se malinko otřel o UFC.

“Nemyslím si, že by si u nás bojovníci stěžovali na svůj úděl. Mají to s námi dobré, ale vždycky je dobré mít pár lidí, kteří s vámi nesouhlasí. Myslím, že s 95 % našich bojovníků máme dobré vztahy a obecně tu panuje pozitivní energie. Samozřejmě se najdou lidé, kteří nejsou spokojeni. Obecně je jedno, jestli se jedná o Muay Thai, MMA, kickbox nebo wrestling. Věnujeme pozornost tomu, abychom byli konkurenceschopní. Dokážeme špičkové bojovníky dobře zaplatit. Proto se k nám připojili Demetrious Johnson, Eddie Alvarez, Sage Northcutt (všichni bývalí bojovníci UFC – pozn. red.) a všichni naši šampioni.”

Zdroj: Podcast The MMA Hour

Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ