DomůONEŠéf organizace ONE Championship Chatri Sityodtong: Dana White je dobrý byznysmen, ale...

Šéf organizace ONE Championship Chatri Sityodtong: Dana White je dobrý byznysmen, ale o MMA neví nic

Chatri Sityodtong, šéf asijské organizace bojových umění ONE Championship, se rozpovídal na téma osoby Dany Whitea, který vede největší světovou organizaci MMA na světě.

Zdroj: ONE Championship

Sityodtong o Whiteovi řekl, že je dobrý byznysmen, který však MMA nerozumí.

“Myslím, že je to neuvěřitelný obchodník. Nemusím nutně souhlasit s tím, jak některé věci dělá, ale je zřejmé, že z UFC udělal fenomenální společnost. To se nedá zpochybnit. Ale nemyslím si, že ví něco o MMA. Nemyslím si, že ví něco o zápasech. Myslím, že je fanoušek. Ale v tom je rozdíl. Pocházím z komunity bojových sportů a k bojovníkům se chovám jako ke svým vrstevníkům. On ne. A to je velký rozdíl.”

“Nelíbí se mi, jak White mluví s bojovníky.”

Během rozhovoru přišla na přetřes otázka výdělků bojovníků, na kterou Chatri odpověděl poněkud vyhýbavě, ale přesto se malinko otřel o UFC.

“Nemyslím si, že by si u nás bojovníci stěžovali na svůj úděl. Mají to s námi dobré, ale vždycky je dobré mít pár lidí, kteří s vámi nesouhlasí. Myslím, že s 95 % našich bojovníků máme dobré vztahy a obecně tu panuje pozitivní energie. Samozřejmě se najdou lidé, kteří nejsou spokojeni. Obecně je jedno, jestli se jedná o Muay Thai, MMA, kickbox nebo wrestling. Věnujeme pozornost tomu, abychom byli konkurenceschopní. Dokážeme špičkové bojovníky dobře zaplatit. Proto se k nám připojili Demetrious Johnson, Eddie Alvarez, Sage Northcutt (všichni bývalí bojovníci UFC – pozn. red.) a všichni naši šampioni.”

Zdroj: Podcast The MMA Hour

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ