DomůUFCŠéfa UFC plány Kamaru Usmana na přestup do polotěžké váhy příliš nenadchly:...

Šéfa UFC plány Kamaru Usmana na přestup do polotěžké váhy příliš nenadchly: Jsou to monstra!

Dana White, šéf organizace UFC, je toho názoru, že Kamaru Usman by se neměl pokoušet bojovat v polotěžké váze.

Kamaru Usman, šampion UFC ve veltrové váze, před časem oznámil, že uvažuje o přechodu do polotěžké váhy. Střední váhu chce přeskočit.

Přesun o dvě váhové kategorie výš se však šéfovi UFC zdá jako bláznivý nápad:

“Je to šílené, ale nikdy se mnou o tom nemluvil. Když se na ně podíváte, Procházka, Glover, Jan, Magomed. Jsou to monstra. Myslím, že je to špatný nápad. Už zápasníci střední váhy jsou dost velcí.”

O Usmanově touze získat druhý mistrovský pás se mluví už dlouho. Kamaru však opakuje, že nehodlá bojovat se svým přítelem Israelem Adesanyou, který drží pás šampiona ve střední váze, a proto chce skočit rovnou do polotěžké divize.

Nyní však Kamaru potřebuje porazit dalšího uchazeče o titul ve veltrové váze. Usman bude svůj pás obhajovat už 20. srpna a jeho soupeřem bude Leon Edwards.

Zdroj: MMA Underground

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ