DomůOstatníLegendární boxeři Vladimir a Vitalij Kličkovi se postaví se zbraní v ruce...

Legendární boxeři Vladimir a Vitalij Kličkovi se postaví se zbraní v ruce proti ruské invazi: Nemáme jinou možnost

Legendární bratři Kličkové se chopili zbraní na straně ukrajinské armády a budou bránit svou vlast.

Vladimir a Vitalij jsou dvě legendární těžké váhy v historii boxu. Oba bratři jsou držiteli světových titulů a v této váhové kategorii dominovali více než deset let. Oba jsou nyní již dávno na odpočinku.

Po odchodu do sportovního důchodu se Vitalij dal na politiku a v současné době je starostou hlavního města Ukrajiny Kyjeva. Vladimir se do politiky nezapojil, ale minulý měsíc se přihlásil do vojenských záloh ukrajinské armády.

Tento zápis se uskutečnil v předstihu před hrozbou potenciální války s Ruskem. Tato hrozba se nyní stala skutečností, protože Rusko včera ráno vtrhlo na Ukrajinu. Oba bratři se nyní rozhodli vzít do rukou zbraň. Chtějí bránit svou vlast.

Zatímco mladší Kličko je zařazen do armády, Vitalij nikoli. Přestože je současným starostou Kyjeva, hodlá také bojovat. V rozhovoru pro Good Morning Britain poznamenal, že nemá jinou možnost, protože Rusko zabírá jeho zemi.

“Je to velmi obtížná situace. Stojíme před jednou z největších a nejsilnějších armád na světě. Ale musíme bránit naše rodiny, naši zemi, naše města. Nemáme jinou možnost… Ukrajina byla vždy mírumilovná země, mírumilovní lidé. Ale právě teď musíme vzít zbraně a bojovat,” řekl Vitalij Kličko.

A pokračoval: “Už teď je to krvavá válka. Už jsou mrtví Ukrajinci. Nemáme přesná čísla, ale víme, že to tak je. Nemám jinou možnost, musím to udělat. Budu bojovat.”

Zdroj: Good Morning Britain

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ