DomůCZ/SK MMAKarlos Vémola kritizuje RFA: Pochybná organizace, za dva roky tu nebude

Karlos Vémola kritizuje RFA: Pochybná organizace, za dva roky tu nebude

21. května, v pražské O2 areně, absolvuje Karlos Vémola boxerskou premiéru, když se v hlavním zápase turnaje OKTAGON Underground utká s Otakarem “Marpem” Petřinou. Nyní si “Terminátor” svého soupeře pozval do Karlos Show, kde celou debatu moderoval Ondřej Novotný.

Karlos Vémola nazývá rapera a někdejšího vicemistra ČR v thajském boxu diskotékovým zápasníkem: “Není pravda, že “Marpo” nemá co ztratit. A jestli to je jen zpěvák, proč se se*e mezi bojovníky? Po mě má pak ještě náročnějšího soupeře. Bude bitý ode mě, pak od Ilji Škondriče a kde to skončí? Vydělá si pár korun, ale kariéra z toho nebude.”

Karlos Vémola mluvil o “Marpově” zápasu s “otcem” slovenského MMA Iljou Škondričem. Duel se uskuteční 17. prosince v nové organizaci Real Fight Arena (RFA). “Ten zápas nebude nikoho zajímat,” rýpl si Ondřej Novotný do konkurence.

Karlos přitakal: “Když “Marpa” knokautuje někdo, kdo neumí boxovat, kdo se pak podívá na jeho zápas s někým, kdo boxovat umí a navíc je ve vyšší váze? A je otázkou, jestli k tomu zápasu vůbec dojde, protože to je nějaká pochybná organizace. Slyšel jsem, že se jí příliš nedaří.”

“Vždyť za nimi jezdíš na večírky,” poukázal “Marpo” na účast Karlose Vémoly na turnaji RFA Warm Up. Ten organizace dopředu označila jako generálku, respektive jako zahřívací turnaj před první velkou akcí Grand Opening, která se uskuteční 14. května v Bratislavě.

“Byl jsem tam jednou, protože když se děje něco nového, vždy chci být o toho. Ondra (Novotný) mi to, neříkám, že vyčítal, ale ptal se mě co a jak. Jsem rád, že jsem tam byl a viděl to. Takový humbuk kolem prvního galavečera a dopadlo to tak, jak to dopadlo. Takže jsem rád, že jsem tam, kde jsem. A nepřevlékám kabáty,” řekl Karlos Vémola.

“Marpo” následně popíchl Karlose za poznámku o převlékání kabátů: “Aby jsi tam za dva roky nezápasil…” Karlos Vémola odpověděl: “Popravdě si myslím, že za dva roky tu ta organizace už nebude. A navíc jsem spokojený tam, kde jsem.”

Real Fight Arena reaguje

Slovenský Šport požádal organizaci RFA o vyjádření: “K zápasníkům jiných organizací se nebudeme vyjadřovat. Respektujeme a vážíme si všech bojovníků. Toto bereme spíše jako PR strategii konkurence. Nám to ale vůbec nevadí. Všichni se můžete podívat na náš první galavečer ze záznamu. Nebo se můžete sami přesvědčit o kvalitě naší organizace už za dva týdny na turnaji Grand Opening.”

Zdroj: Šport

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ