DomůCZ/SK MMAZápas Terminátor vs. Pirát v ohrožení! Vémola si postavil hlavu: Pokud nenastoupím...

Zápas Terminátor vs. Pirát v ohrožení! Vémola si postavil hlavu: Pokud nenastoupím proti Pirátovi jako druhý, ať za mě rovnou hledají náhradu

Během víkendového turnaje OKTAGON 28 byl oznámen zápas o titul ve střední váze Pirát vs. Vémola. Zápas je naplánován na konec roku, konkrétně na 30. prosince do pražské O2 areny.

Zdroj: OKTAGON MMA

Jedním z problémů by však mohlo být, že Karlosova zraněná ruka se nebude hojit podle očekávání. To se tak trochu očekává, i když “Terminátor” oznámil, že by to mělo být v pořádku.

Ihned po oznámení zápasu Pirát vs. Vémola se však objevil další problém. Je to proto, že Karlos odmítá vstoupit do klece jako první, tedy v roli vyzyvatele. Vyjádřil se k tomu během živého vysílání na Instagramu.

“Myslím, že na zápas s Pirátem budu zdravotně v pořádku. Půjdu do toho přes mrtvoly, budu pracovat s celým svým týmem. Moc si ten zápas přeji, ale ne za cenu toho, co mi oznámil Ondřej Novotný, že půjdu do klece jako první. Jako host, v domácí O2 Aréně, tady v České republice. A ten Pirát tam půjde jako druhý, jako domácí šampion. V tom případě, ať si za mě hledají náhradu. To není moje tvrdohlavost, myslím to vážně.”

“Budu riskovat své zdraví, nebudu moci oslavit narození svého dítěte, nebudu na narozeninách své dcery, nebudu s nimi prožívat Vánoce. Budu v Polsku, na kempech, na dietě a přípravě. A proč? Aby mě v mé domácí aréně postavili do role vyzyvatele a outsidera a Piráta přivítali jako šampiona? Už mi to jednou udělali s Pínem v předchozí organizaci, pak mi to udělali s Attilou. Teď už si to nenechám líbit.”

Skutečnost, že Vémola by měl nastupovat jako první a Pirát jako druhý, je způsobena několika okolnostmi. Nejprve Karlos přišel o titul ve střední váze poté, co nenavážil na zápas o titul s Ďatelinkou, ačkoli samotný zápas poté vyhrál. A za druhé, Krištofič pak v zápase s Naruszczkou získal prozatímní pás ve střední váze. Vémola však vychází z toho, že podle jeho názoru je Krištofič falešný šampion, a nehodlá z toho ustoupit.

“Všichni vědí, kdo je skutečný šampion v 84 a já budu nastupovat jako druhý. A pokud ne, a OKTAGON má taková pravidla, pak je respektuji a v prosinci asi nebudu zdravotně v pořádku. Ať se Pirát utká s někým jiným a pokud vyhraje, tak příští rok, pokud bude galavečer na Slovensku, tak tam klidně přijedu jako host. Nastoupím jako první a porazím ho doma na jeho půdě.”

“Ale na OKTAGONU v Praze 30. prosince budu nastupovat jen jako domácí a jako šampion, protože se cítím být šampionem a tam to také dokážu. Jinak si budou muset najít jiného soupeře. Takový prostě jsem a nehodlám v tomto ohledu ustoupit.”

“Pokud v Praze nebudu nastupovat jako domácí bojovník, uděláme to po novém roce. Teď nespěchám. Mám dost problémů sám se sebou – zdraví, děti a tak dále. Už o tom ani nebudu mluvit, je to hotová věc.”

Zdroj: Instagram Karlos Vémola


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
82SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ