DomůUFCO čem to ta tupá hlava mluví? Táže se Adesanya

O čem to ta tupá hlava mluví? Táže se Adesanya

Kamaru Usman, Israel Adesanya a Francis Ngannou. Tři afričtí králové, kteří si podmanili tři rozdílné váhové kategorie v UFC.

To se v historii tohoto sportu stalo vůbec poprvé a africké MMA zažívá éru největšího rozletu.

Šampióni si také slíbili, že proti sobě nenastoupí v kleci, s ohledem na jednoduchou premisu: tři afričtí vládci jsou více než dva, a tak máme v prostředí, plném lačnících dravců, jistou formu harmonie.

Svá semínka sváru se však snaží zasít manažer mnoha bojovníků, mimo jiné Usmana, Ali Abdelaziz, který by rád viděl svého šampiona s dalším pásem.

Vyzval tudíž Usmana, aby se přesunul o váhu výš, kde by mohl získat pomyslnou druhou korunu.

Proti této myšlence se, v podcastu novináře Ariela Helwaniho The MMA hour, ohradil úřadující šampion této divize Israel Adesanya.

„Tenhle názor mi vadí. Když jsem tu zprávu slyšel, říkal jsem si: o čem to k čertu ta tupá hlava mluví? Jak už jsem řekl jednou, tento boj nechci. Tento boj nechceme, protože určité skutečnosti jsou větší než my. Nechápejte mě špatně, já rozumím, odkud tyto pohnutky přichází, ale peníze se dají vydělat jinými způsoby.
Arika má tři šampiony a vládneme divizím silnými pěstmi. Tohle je legendární, píšeme historii. Ne pouze historii našeho sportu, ale historii obecnou. Tak proč bychom ji měli zničit?”

Kamaru i Israel jsou v současnosti dva nejdéle vládnoucí a nejdominantnější šampioni v UFC. Tudíž by jejich vzájemný souboj narušil i tuto jejich hegemonii.

Peníze jsou vždy až na první místě, především v UFC, ale celá myšlenka této soudržné kolektivity se zdá být silnější.

„Tohle je větší než my.“

Zdroj: Podcast The MMA Hour

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ