DomůUFCUFC 267: Michal Oleksiejczuk knokautoval dosud neporaženého Shamila Gamzatova

UFC 267: Michal Oleksiejczuk knokautoval dosud neporaženého Shamila Gamzatova

Michal Oleksiejczuk se na turnaji UFC 267 předvedl ve skvělém světle, když už v prvním kole knokautoval Shamila Gamzatova a postaral se tak o jeho první prohru v profesionálním MMA.

Zdroj: UFC

Michal Oleksiejczuk se od začátku zápasu tlačil dopředu a útočil údery na hlavu a tělo svého soupeře. Gamzatov se pokusil o takedown, ale Polák se dokázal ubránit. Michal vytvářel neustálý tlak a tlačil soupeře na pletivo. Účinně využíval své boxerské techniky a po celou dobu trefoval Shamila ve stoje. Gamzatov mu však nezůstal nic dlužen a také jeho údery přesně mířily na soupeřovu hlavu.

Na Gamzatovovi se překvapivě už v prvním kole začala projevovat únava. Polák neustále tlačil a Gamzatov byl čím dál častěji na pletivu. Nakonec se Oleksiejczukovi podařilo trefit hlavu Gamzatova zvedákem, po kterém šel na zem. Následovalo několik dalších úderů v parteru a sudí zápas ukončil. Oleksiejczuk tak mohl slavit další vítězství v UFC.

Michal Oleksiejczuk si připsal druhé vítězství v řadě. Jeho bilance v oktagonu UFC je v současnosti 4-2.

Pro Shamila Gamzatova, který se vrátil po dvouleté pauze, to byla první porážka v kariéře.

Zdroj: UFC | Twitter UFC Espaňol

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ