DomůOstatníTohle zažít nechcete! Kombinace Jackass a Francis Ngannou nevěští nic dobrého

Tohle zažít nechcete! Kombinace Jackass a Francis Ngannou nevěští nic dobrého

Televizní pořad Jackass, který na začátku tohoto tisíciletí vzbudil obrovskou pozornost svými bizarními, riskantními, vtipnými a nechutnými výzvami, se od té doby dočkal filmového či seriálového zpracování a neminul ani svět sportu.

V minulosti se v něm objevil například bojovník MMA Quinton Jackson, jezdec BMX Matt Hoffman, basketbalová legenda Shaquille O’Neill nebo skateboardista Tony Hawk. Tuto rozmanitou společnost nyní rozšířil další protagonista bojových sportů, šampion UFC v těžké váze, Francis Ngannou. Tento 193 cm vysoký Kamerunec je proslulý drtivou silou svých úderů, které jsou považovány za jedny z nejobávanějších a nejtvrdších v bojových sportech.

Pokud sérii Jackass alespoň trochu znáte, nebudete mít problém uhodnout, kam se nechal hlavní aktér celé situace praštit. Tento okamžik se objeví ve filmu Jackass Forever, který bude mít americkou premiéru 4. února.

Ngannou byl instruovaný, aby ze sebe vydal všechno. Po prvním úderu ovšem nebyla spokojena produkce a “Predátor” musel úder pěstí zopakovat, a to ještě intenzivněji.

Stane se Jiří Procházka prvním česko-slovenským šampionem UFC? >>>
Bude Martin Buday při svém debutu v oktagonu UFC úspěšný? >>>
Vsaď si na MMA a získej bonus 150 Kč >>>
Kdo se stane šampionem střední váhy OKTAGONU – “Pirát” nebo Patrik Kincl? >>>

“Je to ta nejbláznivější věc, jaké jsem se kdy zúčastnil. Měl jsem ho praštit do rozkroku. Udělal jsem to poprvé v životě, a když se to stalo, řekli mi: “Poslyš, víme, že si lidé myslí, že jsi muž s nejtvrdšími pěstmi na světě. Tohle ale nebylo dost silné.” Zeptal jsem se, jestli si dělají legraci. Byl jsem opravdu nervózní. Mohl jsem mu ublížit. Vlastně ani nevím, jestli už má nějaké děti,” řekl Ngannou v rozhovoru s novináři.

Oběti tohoto úderu mezitím řekli, že si pro tento kousek seženou bojovníka z lehčí váhové kategorie. Když se proti němu ale postavil šampion té nejtěžší divize, polil ho smrtelný pot. Samozřejmě se najdou lidé, kteří 35letého bojovníka MMA uvidí v tomto filmu poprvé v životě. Je však potřeba věřit, že ti, kteří ho znají, si ho budou pamatovat především pro jeho sportovní výkony.

Tak se pokochejte hloupostí dovedenou k dokonalosti.

Francis Ngannou svedl minulý víkend, na turnaji UFC 270, vítěznou pětikolovou bitvu s Cirylem Ganem. Tento zápas byl údajně posledním zápasem “Predátora” ve smlouvě s organizací a zdá se, že se obě strany chystají na zdlouhavá jednání. Vzhledem k napjatým vztahům, které mezi šampionem těžké váhy a vedením organizace v poslední době panují, je velice těžké odhadnout, jak tato jednání dopadnou.

Zdroj: YouTube Paramount Pictures

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ