DomůVideaBizarní situace v oktagonu. Rozhodčí uškrtil knokautovaného bojovníka!

Bizarní situace v oktagonu. Rozhodčí uškrtil knokautovaného bojovníka!

Na sociální sítě se dostal záznam jednoho ze zápasů MMA, ve kterém došlo k překvapivé situaci. Jeden z bojovníků byl nejprve knokautován a poté rozhodčím přiškrcen do bezvědomí.

Na záběrech, které se nedávno dostaly na síť, je vidět, jak se knokautovaný bojovník pokouší vstát, ale aniž by si plně uvědomoval situaci, pokračoval v boji s rozhodčím, který byl po jeho boku. Rozhodčí popadl zápasníka do gilotiny a držel ho tak dlouho, dokud neztratil vědomí.

Marc Goddard, jeden z nejzkušenějších rozhodčích ve světě MMA, na celou situaci reagoval a napsal, že chování jeho kolegy bylo hrozné.

“Hovadské chování a zjevná bezstarostnost, když odcházel. Mnohokrát jsem pomáhal a řešil zoufalé chování bojovníků. Škrcení knokautovaného bojovníka ukazuje tvoji úroveň a charakter.”

V minulosti se již podobné případy, kdy rozhodčí zápas zastavil a poražený bojovník si neuvědomil, že zápas skončil, staly mnohokrát. Obvykle se však rozhodčí v takových chvílích snaží bojovníky uklidnit.

Zdroj: Twitter Marc Goddard | Twitter Black Adam Schefter

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ