DomůUFCUFC je blízko sestavení odvety mezi Kamaru Usmanem a Jorge Masvidalem

UFC je blízko sestavení odvety mezi Kamaru Usmanem a Jorge Masvidalem

Kamaru Usman, po svém posledním vítězství na turnaji UFC 258, dal jasně najevo, že má velký zájem o odvetu proti Jorge Masvidalovi. K jejich prvnímu souboji došlo na turnaji UFC 251 a Usman v něm zvítězil na body.

Zdroj: UFC

Zpravidla dobře informovaný novinář z ESPN Ariel Helwani ve svém pořadu sdělil, že UFC je docela blízko tomu, aby se tuto odvetu podařilo dotáhnout do úspěšného konce.

“Ještě nezavírejte knihu o odvetě Usmana s Masvidalem. Myšlenka na tuto odvetu stále žije. Šokovalo by mě, pokud by k ní nedošlo. Z toho, co mi bylo řečeno vyplývá, že sestavení tohoto zápasu je velice blízko.”

Jorge Masvidal má na svém kontě už 50 zápasů v profesionálním MMA. V roce 2019 mu stačily pouze čtyři vteřiny na to, aby porazil TKO Bena Askrena (19-2). Byl a stále je to nejrychlejší knokaut v historii americké organizace. Ve svém posledním zápase na turnaji UFC 251 prohrál Masvidal na body s Kamaru Usmanem (17-1).

Kamaru Usman je aktuálním šampionem welterové váhy organizace UFC. Aktuálně drží parádní šňůru 16 výher v řadě. Během své kariéry se už utkal se všemi nejlepšími zápasníky své divize. Ve svém posledním souboji v oktagonu porazil na turnaji UFC 258 TKO Gilberta Burnse (19-4).

Zdroj: Twitter Ariel Helwani

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ