UFC je blízko sestavení odvety mezi Kamaru Usmanem a Jorge Masvidalem

Kamaru Usman, po svém posledním vítězství na turnaji UFC 258, dal jasně najevo, že má velký zájem o odvetu proti Jorge Masvidalovi. K jejich prvnímu souboji došlo na turnaji UFC 251 a Usman v něm zvítězil na body.

Zdroj: UFC

Zpravidla dobře informovaný novinář z ESPN Ariel Helwani ve svém pořadu sdělil, že UFC je docela blízko tomu, aby se tuto odvetu podařilo dotáhnout do úspěšného konce.

“Ještě nezavírejte knihu o odvetě Usmana s Masvidalem. Myšlenka na tuto odvetu stále žije. Šokovalo by mě, pokud by k ní nedošlo. Z toho, co mi bylo řečeno vyplývá, že sestavení tohoto zápasu je velice blízko.”

Jorge Masvidal má na svém kontě už 50 zápasů v profesionálním MMA. V roce 2019 mu stačily pouze čtyři vteřiny na to, aby porazil TKO Bena Askrena (19-2). Byl a stále je to nejrychlejší knokaut v historii americké organizace. Ve svém posledním zápase na turnaji UFC 251 prohrál Masvidal na body s Kamaru Usmanem (17-1).

Kamaru Usman je aktuálním šampionem welterové váhy organizace UFC. Aktuálně drží parádní šňůru 16 výher v řadě. Během své kariéry se už utkal se všemi nejlepšími zápasníky své divize. Ve svém posledním souboji v oktagonu porazil na turnaji UFC 258 TKO Gilberta Burnse (19-4).

Zdroj: Twitter Ariel Helwani

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz

Sleduj a odebírej náš Youtube kanál

KATEGORIE
UFCZahraniční MMA