DomůUFCLegendární sudí John McCarthy: Jiří Procházka je jediný, kdo by mohl Blachowiczovi...

Legendární sudí John McCarthy: Jiří Procházka je jediný, kdo by mohl Blachowiczovi sebrat pás šampiona

Bývalý zápasník MMA Josh Thomson a bývalý rozhodčí John McCarthy ve svém podcastu ukázali na zápasníka, který má podle nich největší šanci sesadit Jana Blachowicze z trůnu šampiona polotěžké váhy UFC.

Zdroj: UFC

V nejnovějším podcastu, který tvoří jeden z nejznámějších rozhodčích MMA John McCarthy a bývalý zápasník Strikeforce a UFC Josh Thomson, padaly mimo jiné otázky, týkající se možných změn držitelů mistrovských pásů UFC.

Moderátoři věnovali největší pozornost polotěžké váze, jejímž šampionem je Jan Blachowicz.

“Pokud mluvíme o polotěžké váze v UFC, budu upřímný. Vidím v tuto chvíli pouze jednoho bojovníka, který má podle mě schopnosti na to, aby Blachowiczovi pás odebral,” řekl McCarthy. “Jon Jones už tu zřejmě není, takže jedině Jiří Procházka. Je svérázný, tvrdý a houževnatý. Právě on by mohl získat titul.”

“Kdo jiný by v polotěžké váze mohl Janovi pás vzít?”

“No, Santos ho už jednou knokautoval,” poznamenal Thomson.

“Ano…,” přitakal John.

“Santos už ale není tím, kým byl, když spolu bojovali poprvé,” upřesnil Josh.

“Ano, to jsem chtěl říct,” přikývl John.

“Může to být i Rakic,” poznamenal McCarthy. “Je dobrý. I on má šanci. Ale Jan momentálně bojuje opravdu dobře. Ve svých akcích používá základní prvky. Má solidní boj na zemi, dobrý box a sílu v úderech. Opravdu se snaží. Myslím, že je to skvělý šampion.”

Ano, ale myslím, že Jiří má velkou šanci ho porazit,” prohlásil Josh. “Souhlasil bych s tebou, že ze všech bojovníků je Jiří ten pravý. Rakic je tam také. Vidím, že tito dva borci mohou dosáhnout na pás, ale řekl bych, že Jiří k němu má blíž.”

Jiří Procházka (28-3-1) úspěšně debutoval v oktagonu největší organizace MMA na světě, když na turnaji UFC 251 knokautoval Volkana Oezdemira. Na galavečeru UFC Vegas 25 pak zničil bývalého titulového vyzyvatele Dominicka Reyese spektakulárním úderem loktem z otočky.  Nyní se připravuje na roli náhradníka pro titulový zápas Blachowicz vs. Teixeira, který proběhne 30. října na galavečeru UFC 267 v Abú Dhabí.

Zdroj: Lowking | YouTube Weighing In


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ