DomůOstatní46letý Anderson Silva vyhrál v boxerském zápase proti bývalému mistru světa organizace...

46letý Anderson Silva vyhrál v boxerském zápase proti bývalému mistru světa organizace WBC Juliu Cesaru Chavezovi Jr.

“The Spider” si prožil velkolepý návrat! Šestačtyřicetiletý, bývalý dlouholetý dominátor střední váhy UFC, Anderson Silva vyhrál svůj boxerský zápas proti bývalému mistru světa Juliu Cesaru Chavezovi Jr.! A v ringu se děly věci, kterými se “Pavouk” prezentoval v dobách své největší slávy!

Foto: UFC

Boxerský zápas mezi Chavezem Jr. a Andersonem Silvou byl hlavní událostí galavečera “Tribute to the Kings”, který se konal v Guadalajaře.

Zápas byl domluven na osm kol. V prvních třech kolech měl navrch mexický boxer. Tlačil na Silvu, svými údery hledal soupeřovu čelist a vypadalo to, že bude mít v tomto zápase navrch. “Pavouk” působil zpočátku nejistě, ale postupem času si začal více věřit.

Nakonec se stal tím Andersonem Silvou, kterého známe z dob jeho největší slávy.

V následujících kolech začal Silva svého soupeře častěji trefovat a rozdíl mezi boxery se smazal. Brazilec se oťukal, začal předvádět svou show a sršel sebevědomím.

Zápas nakonec rozhodli rozhodčí, kteří nejednomyslně rozhodli ve prospěch Andersona Silvy.

Zdroj: Boxing Scene | Twitter FITE

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ