DomůCZ/SK MMAComeback se odkládá! Gábor Boráros se zranil a na turnaji OKTAGON 35...

Comeback se odkládá! Gábor Boráros se zranil a na turnaji OKTAGON 35 se nepředstaví

Slovenský bojovník Gábor Boráros měl tento týden na turnaji OKTAGON 35 v Brně absolvovat svůj velký comeback, ve kterém se měl utkat s anglickým bojovníkem Jamesem Lewisem. Na jeho návrat do klece si však budeme muset počkat.

Gábor Boráros se nutně potřebuje vrátit na vítěznou vlnu, protože své poslední tři zápasy v MMA prohrál (Tato Primera, Matúš Juráček, Mickael Lebout). Po této sérii proher Gábor nefiguruje ani v číslovaném žebříčku organizace OKTAGON MMA ve veltrové váze. I když se snažil myslet pozitivně, nevzdával se a připravoval se na návrat do klece, na jeho další zápas v MMA si budeme muset počkat.

Gábor Boráros měl být jednou z hlavních hvězd turnaje OKTAGON 35, ale nakonec ho v Brně ze zdravotních důvodů neuvidíme. Organizace OKTAGON MMA to oznámila na svém Instagramu. Současně organizace představila borce, který Gábora v zápase proti Lewisovi nahradí. Bude to Selim “Lee” Topuz, první šampion 1. série německé OKTAGON CHALLENGE.

“Návrat se odkládá. Gáborovo koleno po operaci nevydrželo přípravu a do zápasu v Brně nenastoupí. Závěrečný díl seriálu BYL JSEM PRVNÍ bohužel neuvidíte. Pro Jamese Lewise už máme zajímavou náhradu.”

Téměř okamžitě po oznámení organizace se k neúčasti na turnaji vyjádřil i sám Gábor Boráros. To, že musel svůj zápas zrušit, je pro něj hodně nešťastné, což je cítit i z jeho vyjádření.

“Omlouvám se… ale teď jsem to musel zrušit!!! Poprvé v životě jsem zrušil zápas!!! A podle mého názoru naposledy!!! Věřte mi, vrátím se jako PUNISHER!!!! A budu ve skvělé formě, ne jako teď.”

Zápasová karta turnaje OKTAGON 35

Patrik Kincl vs. Alex Lohoré – titulový zápas 🏆

Nathan Dzaba vs. Adam Reiter

Robert Pukač vs. Tomáš Meliš

Al Matavao vs. Radovan Úškrt

Karol Ryšavý vs. František Fodor

Andrej Kalašnik vs. TBA

Selim Topuz vs. James Lewis

Jakub Dohnal vs. David Moon

Marek Mazuch vs. Ziko Magengele

Ronald Paradeiser vs. Iamik Furtado

Radek Roušal vs. Marek Bartl

Zdroj: OKTAGON MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ