DomůKSWNejdražší zápas v historii KSW! Mamed Khalidov a Roberto Soldić si přijdou...

Nejdražší zápas v historii KSW! Mamed Khalidov a Roberto Soldić si přijdou na miliony

Zdá se, že již ohlášený zápas mezi dvěma šampiony Mamedem Khalidovem a Roberto Soldićem, bude stát majitele organizace KSW hodně peněz. Jak přiznal jeden z nich Martin Lewandowski, na platy bojovníků organizace vynaloží několik milionů zlotých.

Foto: KSW MMA

O souboji jedné z ikon polské MMA scény Mameda Khalidova (35-7-2) a šampiona polotěžké váhy Roberta Soldiće (19-3) se mluví už dlouho. Brzy se tento zápas konečně stane skutečností. Ačkoli zatím nebylo ohlášeno žádné konkrétní datum, s největší pravděpodobností se zápas uskuteční 4. prosince. Jestli tomu tak skutečně bude, to se dozvíme již tuto sobotu, během galavečera KSW 64.

“Na jejich výdělky vynaložíme několik milionů zlotých. Je to nejen nejdražší zápas v historii KSW, ale myslím, že i v historii evropského MMA. Je to přirozený proces, protože Mamed vydělává mnohem lépe než v roce 2015 a Soldić už v KSW zaznamenal šest impozantních výher. Roberto je čas od času osloven organizací UFC, ale nikam se nechystá, protože u nás se má dobře,” řekl Martin Lewandowski pro polská média.

Při současném kurzu polské měny, kdy 1 zlotý je cca 5,60 Kč, se jedná o pořádný balík peněz.

Mamed Khalidov byl naposledy viděn v akci v říjnu loňského roku. Na turnaji KSW 55 se podruhé utkal se Scottem Askhamem (19-5) a spektakulárně jej ukončil už po 36 vteřinách souboje. Tímto knokautem si zajistil mistrovský pás ve střední váze.

Roberto Soldić se naposledy v kleci organizace představil na turnaji KSW 63. V hlavním zápase večera se utkal s naším Patrikem Kinclem (24-10). Zápas skončil ve třetím kole poté, kdy “Robocop” svými údery zasypal Kinclovu hlavu a přinutil rozhodčího zasáhnout a následně zápas ukončit.

Zdroj: In The Cage | KSW | Sport PL

Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
83SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ