DomůUFCStarý Lajoško je zpátky! Attila Végh hodnotí vítězný zápas Ľudovíta Kleina na...

Starý Lajoško je zpátky! Attila Végh hodnotí vítězný zápas Ľudovíta Kleina na turnaji UFC 272

Ľudovít Klein prožil, na ostře sledované akci UFC 272: Covington vs. Masvidal, velký večer. Lajoš porazil Devonteho Smithe na body a jeho výborný výkon byl velkým pozitivem.

V Kleinově rohu tentokrát nebyl jeho hlavní trenér Attila Végh, který měl povinnosti v Let’s Dance, ale ani to nemělo negativní vliv na jeho výkon. Sám Attila nyní Kleinův výkon zhodnotil pro média.

“Lajoško to měl v hlavě dobře srovnané od samého začátku. Podle mého názoru byla všechna tři kola jeho. Na konci možná chytil tři čisté údery, ale po celou dobu měl zápas pod kontrolou,” řekl Végh.

Jeden ze tří bodových rozhodčích přisoudil vítězství Smithovi, což se setkalo s nepochopením a kritikou i v zahraničí, ale dva rozhodčí se postavili na Kleinovu stranu.

“Byl to on, kdo ohrožoval soupeře. Bylo zřejmé, že mu váha do 70 kg sedí lépe. Byl silnější, držel soupeře na kleci. Myslím, že to bylo ponaučení, takže pravděpodobně budeme pokračovat v kategorii do 70 kg,” pokračoval Végh.

Nebezpečný Devonte Smith bojuje celou svou kariéru v lehké váze a Klein si s ním vedl více než dobře. Jak Attila také poznamenal, Lajoš netahal za kratší konec ani v silovém pasování na pletivu. Naopak, i v tomto ohledu měl navrch slovenský bojovník.

“Byl velmi dobře kondičně, psychicky i fyzicky připravený. Short notice mu dává větší jistotu a je možná lepší, že se nemusí 2-3 měsíce soustředit na soupeře, ale rovnou se pustí do práce. Odvedl skvělou práci, měl dobrý pohyb. Byl lehký na nohou, viděli jsme starého Lajoška. Doufám, že se vítězná série vrátila.”

Nyní si budeme muset počkat, zda UFC nabídne Lajošovi novou smlouvu, protože jeho nováčkovský kontrakt skončil právě tímto zápasem se Smithem. Všichni fanoušci MMA v Čechách a na Slovensku však pevně věří, že ano!

Zdroj: Šport | MMA Fanatik


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
82SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ