DomůUFCStarý Lajoško je zpátky! Attila Végh hodnotí vítězný zápas Ľudovíta Kleina na...

Starý Lajoško je zpátky! Attila Végh hodnotí vítězný zápas Ľudovíta Kleina na turnaji UFC 272

Ľudovít Klein prožil, na ostře sledované akci UFC 272: Covington vs. Masvidal, velký večer. Lajoš porazil Devonteho Smithe na body a jeho výborný výkon byl velkým pozitivem.

V Kleinově rohu tentokrát nebyl jeho hlavní trenér Attila Végh, který měl povinnosti v Let’s Dance, ale ani to nemělo negativní vliv na jeho výkon. Sám Attila nyní Kleinův výkon zhodnotil pro média.

“Lajoško to měl v hlavě dobře srovnané od samého začátku. Podle mého názoru byla všechna tři kola jeho. Na konci možná chytil tři čisté údery, ale po celou dobu měl zápas pod kontrolou,” řekl Végh.

Jeden ze tří bodových rozhodčích přisoudil vítězství Smithovi, což se setkalo s nepochopením a kritikou i v zahraničí, ale dva rozhodčí se postavili na Kleinovu stranu.

“Byl to on, kdo ohrožoval soupeře. Bylo zřejmé, že mu váha do 70 kg sedí lépe. Byl silnější, držel soupeře na kleci. Myslím, že to bylo ponaučení, takže pravděpodobně budeme pokračovat v kategorii do 70 kg,” pokračoval Végh.

Nebezpečný Devonte Smith bojuje celou svou kariéru v lehké váze a Klein si s ním vedl více než dobře. Jak Attila také poznamenal, Lajoš netahal za kratší konec ani v silovém pasování na pletivu. Naopak, i v tomto ohledu měl navrch slovenský bojovník.

“Byl velmi dobře kondičně, psychicky i fyzicky připravený. Short notice mu dává větší jistotu a je možná lepší, že se nemusí 2-3 měsíce soustředit na soupeře, ale rovnou se pustí do práce. Odvedl skvělou práci, měl dobrý pohyb. Byl lehký na nohou, viděli jsme starého Lajoška. Doufám, že se vítězná série vrátila.”

Nyní si budeme muset počkat, zda UFC nabídne Lajošovi novou smlouvu, protože jeho nováčkovský kontrakt skončil právě tímto zápasem se Smithem. Všichni fanoušci MMA v Čechách a na Slovensku však pevně věří, že ano!

Zdroj: Šport | MMA Fanatik

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ