DomůBellatorRyan Bader chce titulový zápas v BELLATORU proti Jiřímu Procházkovi

Ryan Bader chce titulový zápas v BELLATORU proti Jiřímu Procházkovi

Ryan Bader se chce utkat s Jiřím Procházkou o titul šampiona polotěžké váhy organizace BELLATOR MMA.

Embed from Getty Images

Ryan Bader, aktuální šampion dvou váhových kategorií organizace BELLATOR MMA, vyzval, prostřednictvím sociálních sítí, šampiona organizace RIZIN Jiřího Procházku k souboji o titul.

“Gratulace Jiřímu Procházkovi. Nemohli jsme zorganizovat ten zápas v RIZINU, tak to udělejme v kleci BELLATORU. V sázce bude pás šampiona polotěžké váhy.”

Bader (27-5, 1 NC MMA) je po odchodu z UFC ve skvělé formě. V organizaci BELLATOR MMA působí od června 2017. Od té doby tam vybojoval 6 zápasů. 5 z nich vyhrál a 1 skončil NC. Je držitelem mistrovských pásů v polotěžké a těžké váze.

Procházka (26-3-1 MMA) vyhrál posledních 10 utkání v řadě. 25 z 26 zápasů v kariéře ukončil před časovým limitem. Naposledy na turnaji RIZIN 20 porazil C.B. Dollawaye KO v 1. kole.

Zdroj: Twitter Ryan Bader

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ