DomůUFCJiří Procházka reaguje na výzvu Thiaga Santose

Jiří Procházka reaguje na výzvu Thiaga Santose

Thiago Santos o víkendu těsně porazil Johnnyho Walkera a okamžitě vyzval českou hvězdu UFC. Reakce Jiřího Procházky na sebe nenechala dlouho čekat.

Zdroj: UFC

Jiří Procházka porazil Volkana Oezdemira a Dominicka Reyese po opravdu parádních výkonech. Dva bývalí uchazeči o titul. Dvě velká jména. To mu dalo šanci stát se náhradníkem pro titulový zápas Jan Blachowicz vs. Glover Teixeira.

A právě díky zvýšené popularitě a pozornosti si na něj dělá zálusk stále více bojovníků polotěžké váhy. Nyní jejich řady rozšířil Brazilec Thiago Santos, který na víkendovém turnaji UFC Vegas 38 těsně porazil Johnnyho Walkera na body.

Sebevědomý Thiago se na tiskové konferenci po skončení akce nechal slyšet, že si dělá zálusk na špičku polotěžké váhy. Dokonce prahne po souboji s Jiřím Procházkou.

Zajímalo by mě, jestli chce skutečně počkat až na titulový zápas? Pokud ne – jsem tady. Je to skvělý bojovník, ale myslí si, že jeho brada je z titanu. Změní názor, až potká kladivo, jako jsem já. Opakuji, že jsem připraven. Otestujme tvoji bradu!“

Na výzvu nyní reagoval Jiří Procházka.

“Už jsem mu odpověděl na Twitteru. Napsal jsem, že děkuji za nabídku, ale teď se připravuji na Jana Blachowicze nebo Glovera Teixeiru, které velmi dobře zná,” prozradil Procházka pro iSport.

A co říká na to, že si ho stále více všímají bojovníci z polotěžké váhy a vyzývají ho ke vzájemnému souboji?

“Myslím, že kluci vidí, že jsem tam nový. V jednu chvíli nevěděli, co ode mě mají čekat. Teď jim trochu otrnulo. Jak Rakic, tak Smith nebo Santos mají za sebou pernější období a nyní se jim do žil opět vlilo sebevědomí. Alespoň tak to vidím já,” řekl “Denisa”.

Připomeňme si, že Rakic má za sebou vítězství nad Smithem a Santosem. Smith má na kontě dokonce tři vítězné zápasy (Clarke, Crute, Spann). Santos se nyní, po sérii tří proher, vrátil na vítěznou vlnu.

“Začalo se jim trochu dařit, a proto vydávají taková prohlášení a vyzývají kdekoho. Ano, jsem teď asi jediný, přes koho by se ti kluci mohli dostat do dobré pozice, ale… Budu s nimi klidně zápasit, ale ať se ke mně nejdříve probojují,” řekl Jiří Procházka.

“Navíc Santos ani teď nepředvedl přesvědčivý zápas, přestože je vládcem kladiv (úsměv) nebo jak si říká. Každopádně, jak jsem řekl na začátku, za svým názorem si stojím a nehodlám ho měnit. Půjdu prostě za titulovou šancí, kterou jsem dostal.”

Zdroj: iSport | MMA Fanatik

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ