DomůCZ/SK MMAPrvní slova Miroslava Brože a Magdaleny Šormové po jejich debutu v kleci...

První slova Miroslava Brože a Magdaleny Šormové po jejich debutu v kleci KSW

Miroslav Brož a Magdaléna Šormová si o víkendu odbyli premiéru na turnaji největší evropské organizace smíšených bojových umění – polské KSW.

Zdroj: OKTAGON MMA

Bojovat v KSW je pro mnohé bojovníky velkou výzvou. Nejinak tomu bylo i u našich zápasníků. Bohužel výsledky zůstaly trochu za jejich očekáváním.

Magdaléna Šormová z pražského Reinders Gymu prohrála při svém debutu v KSW po třech kolech na body se svou soupeřkou Anitou Bekus. Miroslav Brož byl vítězství o něco blíže, ale nestačilo to. Rozhodčí vyhodnotili jeho zápas jako většinovou remízu.

„Omlouvám se všem, dělal jsem maximum abych ten knokaut doručil. I tak ale doufám, že se zápas líbil, já si to užil a byla to velká čest reprezentovat Česko.”

„Takovýto výkon jsem ve své premiéře v KSW předvést nechtěla. Prohra na body, budu se muset znovu na zápas podívat, zamyslet se a hlavně si z toho něco užitečného odnést.”

Díky moc celému týmu a všem sparing partnerkám a partnerům, kteří mi v přípravě pomáhali. A samozřejmě i Alanovi, který vždy vyžere „dělání“ váhy a celkově si užívá mojí přípravu se vším všudy.”

Zdroj: Instagram Magdalena Šormová | Instagram Miroslav Brož

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ