DomůCZ/SK MMAPirát Krištofič komentuje přestup Milana Ďatelinky z OKTAGONU do RFA

Pirát Krištofič komentuje přestup Milana Ďatelinky z OKTAGONU do RFA

Informace o přestupu Milana Ďatelinky z OKTAGONU do nově vzniklé organizace Real Fight Arena (RFA) nenechala fanoušky bojových sportů chladnými.

Před několika dny organizace RFA oznámila hlavní zápas svého galavečera RFA Grand Opening, který se uskuteční 14.5. v Bratislavě.

Milan Ďatelinka, jehož profesionální bilance v MMA je 8-5, se v něm utká s nebezpečným srbským bojovníkem Nenadem Avramovićem (8-7).

Přestup Milana Ďatelinky do nově vzniklé organizace RFA se některým fanouškům nelíbil a zápasník čelil na sociálních sítích mnohým nevybíravým výlevům.

Na Instagramu se nyní Milana zastal jeho kamarád “Pirát” Krištofič, kterému se některé komentáře nelíbily.

“Milan Ďatelinka je můj kamarád a budu mu držet palce. A to jak v životě, tak i v zápasech. Ostatně tak, jako tomu bylo dosud. To je vlastně takové malé poselství pro spoustu lidí, kteří píší takové sra*ky.”

“Je to svobodný člověk a je jen na něm, jakou cestou chce jít. Vy ostatní to můžete jen respektovat a držet hubu.”

Uvidíme někdy zápas Pirát vs. Ďatelinka?

I takovou otázku totiž “Pirát” na Instagramu od svých fanoušků dostal. “Pirát” a Milan jsou velice dobří přátelé a Krištofič jasně odpověděl, že by do zápasu s Ďatelinkou nikdy nešel.

“Zápas s Milanem Ďatelinkou bych nevzal. Vždyť je to můj dobrý kamarád. Mlátili jsme se spolu na poli, chodíme spolu na obědy. Nikdy, nikdy!”

Jedna z dalších otázek mířila na možnost “Pirátova” přestupu do RFA. A Krištofič na ni odpověděl takto:

“Život mi ukázal, že stát se může cokoli. Takže stát se to může, ale momentálně nad tím vůbec nepřemýšlím. Takže asi tak.”

Milan Ďatelinka se v kleci MMA představil naposledy zhruba před rokem, kdy prohrál s Karlosem Vémolou. Svůj nejbližší zápas na RFA Grand Opening proto vůbec nepodceňuje. Chce pro vítězství udělat cokoli a proto se až do zápasu například úplně odstřihne od sociálních sítí.

Zdroj: Instagram Samuel Krištofič | Instagram Milan Ďatelinka

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ