DomůCage WarriorsMálem mu ukopl hlavu! Spektakulární knokaut na turnaji Cage Warriors 130

Málem mu ukopl hlavu! Spektakulární knokaut na turnaji Cage Warriors 130

Během turnaje Cage Warriors 130, který se o víkendu uskutečnil v americkém San Diegu, mohli fanoušci vidět parádní knokaut kopem na hlavu.

Zdroj: Tyka17, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

Justin Barry zaznamenal první vítězství ve své profesionální kariéře a hned ve velkolepém stylu, když knokautoval Alana Bensona kopem na hlavu. Benson se právě chystal zasadit Barrymu levý hák, když v tom vystřelila Justinova pravá noha, která málem ukopla Bensonovi hlavu. Opravdu tvrdý knokaut.

Zdroj: Twitter UFC Fight Pass

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ