DomůCZ/SK MMAPopulární Leo Brichta se představí na turnaji RFA 4 v Košicích

Populární Leo Brichta se představí na turnaji RFA 4 v Košicích

Leo Brichta, český talent a oblíbenec fanoušků bojových sportů, se v říjnu vrátí do klece organizace Real Fight Arena (RFA).

12. března na premiérové akci organizace RFA, která se jmenovala Warm Up, Brichta svého soupeře Tamirlana Dadaeva v prvním kole doslova převálcoval. Následoval zápas podle pravidel Real Fight v Ostravě na turnaji RFA 3, který byl předčasně ukončen kvůli zranění jeho soupeře Vítězslava Rajnocha.

Leo Brichta se nyní chystá ke čtrnáctému profesionálnímu zápasu své kariéry. Mělo by k němu dojít 8. října ve Steel Aréně v Košicích. Jeho dosavadní bilance je velmi pozitivní, 10 výher (9 ukončení před limitem) a 3 porážky. V současné době dokonce táhne šňůru šesti vítězství v řadě, která trvá od roku 2020.

I když zatím není známo, kdo bude Brichtovým soupeřem, dá se očekávat, že to bude kvalitní protivník. Turnaj RFA 4 tak kromě atraktivního hlavního zápasu Petr Kníže vs. Jozef Wittner nabídne další špičkový souboj. Na zápasové kartě turnaje najdeme i další zajímavé bojovníky, jako jsou Nenad Avramović, David Hošek, Sebastián Fapšo nebo Tomáš Možný.

Zdroj: RFA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ