DomůCZ/SK MMABoris Marhanský hodnotí turnaj RFA Warm Up

Boris Marhanský hodnotí turnaj RFA Warm Up

Organizace RFA má za sebou debut na domácí scéně bojových sportů. Po turnaji se objevilo velké množství pozitivních reakcí, a přestože se objevilo několik chyb, které se dají odstranit, zdá se, že základy této organizace stojí na pevných pilířích.

Turnaj RFA Warm Up nabídl to, co fanoušci bojových sportů chtějí vidět. Dobrá show, dobře fungující PPV přenos, ale hlavně skvělé zápasy plné akce, respektu po zápase a samozřejmě také nějakou tu krev.

Na tiskové konferenci, po skončení turnaje, přiznal promotér Boris Marhanský, že on a jeho tým pociťovali před premiérovým turnajem mírnou nervozitu. “Před prvním turnajem jsme byli samozřejmě nervózní, nebudu lhát, ale dopadlo to opravdu skvěle. Měli jsme skvělou zpětnou vazbu, spousta lidí nám psala, že jsme měli vynikající PPV stream. Atmosféra v hale byla perfektní, takže já jsem spokojený a těším se na další akci.”

Marhanský nyní, prostřednictvím svého instagramového profilu, zhodnotil turnaj RFA Warm Up.

“Vždy si nechám chvíli na odeznění emocí a až pak událost zhodnotím. Na našem prvním Warm upu musím nejvíce pochválit náš tým! I když někdo možná našel drobné chyby, které je třeba vylepšit, všichni jsme do toho dali maximum a vytvořili výborný projekt, který má obrovský potenciál, a to nejen na československé scéně.”

Ještě jednou děkuji všem, kteří přispěli k tomu, že nám to hned tak dobře vyšlo. Pokračujeme dál. Sky is the limit.”

Zdroj: Instagram Boris Marhanský

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ