DomůCZ/SK MMABoris Marhanský hodnotí turnaj RFA Warm Up

Boris Marhanský hodnotí turnaj RFA Warm Up

Organizace RFA má za sebou debut na domácí scéně bojových sportů. Po turnaji se objevilo velké množství pozitivních reakcí, a přestože se objevilo několik chyb, které se dají odstranit, zdá se, že základy této organizace stojí na pevných pilířích.

Turnaj RFA Warm Up nabídl to, co fanoušci bojových sportů chtějí vidět. Dobrá show, dobře fungující PPV přenos, ale hlavně skvělé zápasy plné akce, respektu po zápase a samozřejmě také nějakou tu krev.

Na tiskové konferenci, po skončení turnaje, přiznal promotér Boris Marhanský, že on a jeho tým pociťovali před premiérovým turnajem mírnou nervozitu. “Před prvním turnajem jsme byli samozřejmě nervózní, nebudu lhát, ale dopadlo to opravdu skvěle. Měli jsme skvělou zpětnou vazbu, spousta lidí nám psala, že jsme měli vynikající PPV stream. Atmosféra v hale byla perfektní, takže já jsem spokojený a těším se na další akci.”

Marhanský nyní, prostřednictvím svého instagramového profilu, zhodnotil turnaj RFA Warm Up.

“Vždy si nechám chvíli na odeznění emocí a až pak událost zhodnotím. Na našem prvním Warm upu musím nejvíce pochválit náš tým! I když někdo možná našel drobné chyby, které je třeba vylepšit, všichni jsme do toho dali maximum a vytvořili výborný projekt, který má obrovský potenciál, a to nejen na československé scéně.”

Ještě jednou děkuji všem, kteří přispěli k tomu, že nám to hned tak dobře vyšlo. Pokračujeme dál. Sky is the limit.”

Zdroj: Instagram Boris Marhanský


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ