Nick Diaz je připravený na návrat do oktagonu UFC

Nick Diaz je po několikaleté přestávce připraven na návrat do oktagonu UFC. V rozhovoru s renomovaným novinářem Arielem Helwanim to potvrdil Diazův manažer Kevin Mubenga.

Embed from Getty Images

Jak na svém Twitteru Ariel Helwani informoval, Nick Diaz, bývalý titulový vyzyvatel a jedna z nejznámějších postav světa MMA, právě zakončil 14ti týdenní přípravné období, ve kterém se zaměřil na trénink a dietu, aby si otestoval svou připravenost na návrat do klece. Nyní se ještě podrobí testovacímu shazování do váhy, protože, jak tvrdí Mubenga, Diaz na 100% plánuje návrat do UFC.

Podle dostupných informací nyní Diaz váží okolo 165 – 175 liber (většinu své kariéry bojoval ve weltrové váze do 170 liber) a jak tvrdí jeho manažer Mubenga, zápasník by se měl do klece vrátit na začátku roku 2021.

Nick Diaz (26-9, 2 NC) se v oktagonu UFC neobjevil od zápasu s Andersonem Silvou na UFC 183, který se uskutečnil v lednu 2015. Brazilec tehdy vyhrál na body, ale výsledek zápasu byl později změněn na “No-contest”. Silva měl pozitivní test na doping a v organismu Nicka Diaze se nalezly stopy po marihuaně.

Před soubojem se Silvou, prohrál starší z bratrů Diazů dva zápasy, a to s Carlosem ConditemGeorgesem St.Pierrem. Ve své kariéře bojoval pod křídly takových organizací jako EliteXC, Strikeforce nebo PRIDE.

Zdroj: Twitter Ariel Helwani

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz

Sleduj a odebírej náš Youtube kanál

KATEGORIE
UFCVideaZahraniční MMA