DomůUFCConor McGregor provokuje bratry Diaze: Postavte je do řady

Conor McGregor provokuje bratry Diaze: Postavte je do řady

Před několika dny ohlásil Nick Diaz svůj zájem vrátit se do oktagonu UFC. Tato informace se setkala s velkým ohlasem a velké množství bojovníků vyjádřilo zájem utkat se s ním. Patří mezi ně i Conor McGregor, který by si k tomu navíc rád přidal i druhého z bratrů Diazů, Nata.

Embed from Getty Images

Už je to nějaký čas, kdy Conor McGregor, už poněkolikáté, ohlásil svůj odchod do sportovního důchodu. Dana White, šéf UFC, si však myslí, že to není definitivní a domnívá se, že se Conor vrátí. Kromě toho i sám McGregor o sobě dá čas od času vědět, když se pustí do diskuse s jinými bojovníky na sociálních sítích nebo když glosuje události ze světa MMA.

Nejinak tomu bylo po ohlášení návratu staršího z bratrů Diazů do kolotoče UFC. Tento krok Conor okomentoval následovně:

“Postavte je do řady.”

McGregor tím zároveň naznačil, že se zase může vrátit do oktagonu UFC. V této souvislosti stojí za připomenutí slova, která nedávno pronesl Dana White v rozhovoru pro CNN:

“Conor McGregor je na odpočinku, ale nikdy není jisté, co bude. Podle mého názoru má Conorův návrat smysl ve správný čas.”

Šéf UFC hovořil samozřejmě o chvíli, kdy se budou opět moci turnaje pořádat v halách plných diváků. Conor McGregor je bojovníkem, který nejen láká davy fanoušků, aby si zakoupily přenosy turnajů přes PPV, ale přitahuje také obrovské masy diváků do hledišť sportovních hal. A UFC tím samozřejmě přichází o obrovské peníze. Dana White se už navíc dříve vyjádřil v tom smyslu, že je mu proti srsti pořádat  turnaj UFC s Conorem na zápasové kartě, ale bez účasti diváků

Na závěr si ještě připomeňme, že “Notorious” se s mladším z bratrské dvojice Diazů Natem už dříve dvakrát utkal. Poprvé to bylo v březnu 2016, na turnaji UFC 196. Tehdy se Conor McGregor musel sklonit před uměním svého soupeře, který jej ukončil submisí už ve druhém kole jejich souboje. Znovu zkřižovali rukavice pouze o pět měsíců později. V odvetě tehdy zvítězil na body McGregor.

Zdroj: Twitter | MMA Junkie

Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ