Souboj Kamaru Usmana s Jorge Masvidalem se plánuje na International Fight Week

Dana White potvrdil, že Kamaru Usman a Jorge Masvidal se spolu utkají na turnaji UFC v červenci, během akce International Fight Week v Las Vegas.

Embed from Getty Images

Šampion weltrové váhy UFC a držitel pásu “BMF” se spolu dostali, během mediálních dnů před Super Bowlem, do masivní slovní roztržky a šéf UFC řekl, že oba bojovníci tento konflikt dořeší v oktagonu.

Během rozhovoru s novináři White řekl:

“Kdy bude Masvidal bojovat v Miami? Nevím, ale možná už brzy. Nejdříve ho vezmeme do Vegas. On a Usman se tam spolu utkají o mistrovský pás, pravděpodobně během akce International Fight Week. Jestli Masvidal vyhraje, možná jeho první obhajobu pásu zorganizujeme právě v jeho Miami.”

Dana White přiznal, že poslední konflikt Usmana a Masvidala ho přinutil uskutečnit jejich vzájemný souboj. Ještě nebylo oficiálně oznámeno datum ani místo konání zápasu Usman vs. Masvidal, ale je velmi pravděpodobné, že to bude na turnaji UFC 252, který se uskuteční 11. července v Las Vegas. International Fight Week se přitom uskuteční od 7. do 12. července. Jedná se tradičně o jednu z největších akcí roku.

Zdroj:  mmafighting.com | MMA Junkie

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA