DomůUFCUFC 249: USA nebo Bělorusko?

UFC 249: USA nebo Bělorusko?

Vypadá to, že nadále existuje šance, že se turnaj UFC 249: Nurmagomedov vs. Ferguson uskuteční. Místem konání by mohlo být Bělorusko.

Embed from Getty Images

Už jen dva týdny zbývají do původního, a stále platného, termínu konání turnaje UFC 249. Je však otázkou kdy, kde a jestli vůbec se turnaj, kvůli světové pandemii koronaviru, uskuteční.

Šéf UFC Dana White usilovně pracuje na tom, aby se akce uskutečnila v původním termínu, ale vzhledem k rozměrům pandemie a omezením, která způsobila, čelí velice obtížnému úkolu.

Podle neoficiálních informací se zatím jeví jako nejpravděpodobnější varianta pro lokalizaci turnaje USA. Ovšem v záloze má Dana White ještě “plán B” – Bělorusko. A konkrétně Minsk.

Jak píše portál Sport-Express.ru, šéf běloruské federace MMA Maxim Korolkov uvedl, že proběhly rozhovory s UFC o organizaci turnaje v Minsku – jednom z mála měst na světě, kde se sportovní akce pořád konají.

“Z naší strany jsme udělali, co se dalo. Navrhli jsme, že by se turnaj UFC 249 mohl uskutečnit v Minsku. Teď záleží na rozhodnutí organizace UFC.”

Řekl Korolkov a pokračoval:

“Myslím, že šance nejsou příliš velké, protože do 18. dubna nezbývá moc času. Pokud se však UFC rozhodne, že turnaj uspořádá u nás, jsme připraveni vše rychle zorganizovat. Máme státní podporu.”

“Dana White si vyslechl náš návrh, poděkoval za něj a ujistil nás, že Minsk je “plánem B”. Čekáme na oficiální rozhodnutí, ale zatím není nic jasného.”

O možném konání turnaje UFC 249 v Bělorusku hovořil před několika dny i otec šampiona, Abdulmanap Nurmagomedov. Řekl, že by to byla skvělá volba.

K případné cestě do Běloruska, kde by se mohl utkat s Tony Fergusonem se vyjádřil také Khabib Nurmagomedov, i když s určitou rezervou.

“Můžu jet do Běloruska, ale Tony tam nebude moci přiletět. Nepustí ho z USA.”

Je téměř jisté, že by běloruský prezident Alexandr Lukašenko, velký Khabibův fanoušek, otevřel hranice, kdyby se turnaj UFC 249 uskutečnil v Bělorusku. Největším problémem však zůstává fakt, že většina bojovníků se nedostane ze své země.

Bylo by hezké konečně vidět souboj Khabiba s Tonym a další skvělé zápasy, které byly na kartě turnaje UFC 249. Ale dejme si ruku na srdce, je to v dané situaci reálné?

Zdroj: Sport-Express.ru

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ