DomůUFCIsrael Adesanya si je jistý vítězstvím: Whittakera zdemoluji! Nemůže se mnou zůstávat...

Israel Adesanya si je jistý vítězstvím: Whittakera zdemoluji! Nemůže se mnou zůstávat v postoji a bude se mě bát i na zemi

Už jen pár dní zbývá do turnaje UFC 271, kterému vévodí hlavní zápas Adesanya vs. Whittaker 2. V souboji nepůjde o nic menšího, než o pás šampiona střední váhy.

Když se spolu v roce 2019 oba borci utkali poprvé, byla situace jiná. Whittaker byl šampionem a Adesanya vyzyvatelem. Od jejich prvního střetu je však všechno jinak a střední váze vládne neomylným způsobem „The Last Stylebender“.

Robert Whittaker si bude chtít vzít zpátky to, oč jej Adesanya připravil. Prohru svaluje na své ego, přičemž dodává, že dnes je již jiným bojovníkem. Podaří se mu tentokrát zvítězit?

Adesanya o tom pochybuje. O svých pocitech se rozpovídal v rozhovoru pro média.

„Posledně jsem říkal, že se chová, jakoby byl někým jiným a také jsem říkal, že není sám sebou. Lidé pořád říkali, jaký je to dobrý chlap, ale věřte mi, že není.”

Whittaker se vrátil do boje o titul díky vítězstvím nad Darrenem Tillem, Jaredem Cannonierem a naposledy Kelvinem Gastelumem.

Adesanya mezitím na body porazil Yoela Romera a via TKO ukončil Paula Costu. Poté si odskočil do polotěžké váhy, kde chtěl získat druhý pás. Proti byl však Jan Blachowicz, který mu připravil jeho první porážku v MMA. Následně se vrátil do střední váhy druhou výhrou nad Marvinem Vettorim.

Whittaker se mimo jiné nechal slyšet, že právě Jan Blachowicz mu ukázal recept na Israelovy slabiny.

Na toto vyjádření Adesanya ve zmíněném rozhovoru také reagoval.

“Moje předpověď je, že Whittakera zdemoluji,” řekl Adesanya. “Nemůže se mnou zůstávat v postoji, takže vím, že se bude snažit přenést souboj na zem. Slyšel jsem ho, že říká: „Jan ukázal, jak porazit Adesanyu.“ Potřebuje si však napsat svůj vlastní plán. Pokud chce kopírovat cizí práci, tak ať to zkusí. I minule to zkoušel a dopadlo to pro něj fantasticky,“ dodal šampion ironicky.

Zároveň nemá Adesanya strach ani z potenciálního souboje na zemi. „Ani posledně se mnou nezápasil na zemi, doopravdy nepocítil mou sílu. Takže jakmile jí ucítí, znovu to jím otřese, stejně jako tomu bylo posledně.“

Vezme si Whittaker zpátky pás šampiona nebo bude Adesanya dále vládnout střední váze?

Odpověď na tuto otázku dostaneme již 12. února.

Zdroj: MMA Junkie

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ