DomůUFCKamaru Usman vysvětluje, proč se nikdy neutká s Khabibem nebo Adesanyou

Kamaru Usman vysvětluje, proč se nikdy neutká s Khabibem nebo Adesanyou

Kamaru Usmana nezajímají zápasy s šampiony sousedních váhových kategorií Israelem Adesanyou a Khabibem Nurmagomedovem. Oba bojovníky Usman velice respektuje.

Embed from Getty Images

Kamaru Usman i Nurmagomedov patří pod jednu manažerskou skupinu a často se potkávají.

“Nikdy bych s Khabibem nebojoval. Je to můj bratr. Nevidím důvod, proč bychom se spolu měli někdy utkat.”

Adesanya je zase stejné národnosti jako Usman, ten navíc velice obdivuje Adesanyovi schopnosti.

“Taky není reálné, abych někdy bojoval s Israelem. Mít dva nigerijské šampiony je lepší než mít jednoho se dvěma pásy. Netoužím po tom. Je to můj člověk a trochu mu závidím. Chtěl bych umět pracovat s rukama a kopat jako on. Jsem jeho fanoušek.”

V současné době šampion weltrové váhy léčí zranění a zatím není jasné, kdy by se mohl vrátit do oktagonu UFC. Hodně se spekuluje o tom, že by jeho příštím soupeřem mohl být Jorge Masvidal.

Zdroj:  mmaweekly.com

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ