DomůUFCKamaru Usman prozradil, kolik vydělal za svůj první zápas a za co...

Kamaru Usman prozradil, kolik vydělal za svůj první zápas a za co utratil svůj první milion dolarů

Kamaru Usman, šampion UFC ve veltrové váze, prozradil, kolik dostal za svůj první zápas v kleci a za co utratil svůj první milion dolarů, které si vydělal v MMA.

Kamaru Usman se v profesionálním MMA pohybuje od roku 2012 a dnes vydělává velmi slušné peníze, ale na začátku své cesty se musel spokojit s mnohem menšími výplatami. Na záběrech zveřejněných na YouTube kanálu GQ Sports uvedl, že za svůj první zápas dostal 1000 dolarů a dalších 1000 dolarů za výhru. Navíc obdržel 250 dolarů za to, že jeho soupeř nesplnil požadovanou váhu.

V roce 2015 se Kamaru dostal do UFC, kde začal vydělávat mnohem lepší peníze a nakonec si vydělal svůj první milion dolarů. V rozhovoru pro GQ prozradil, za co onen první milion utratil.

  • Narozeninová oslava dcery a Nissan Maxima – 30 000 USD
  • Hodinky Rolex – 20 000 dolarů
  • Trenéři – 200 000 dolarů
  • Soukromá škola pro dceru – 30 000 USD
  • Dům – 500 000 USD
  • Špatné investice na burze – 60 000 USD
  • Úspěšné investice – 30 000 USD
  • Range Rover Velar – 80 000 USD
  • Společné investice s bratrem – 50 000 USD

Kamaru Usman je v oktagonu UFC neporažený. V kleci největší MMA organizace světa zvítězil už v 15 zápasech. V roce 2019 získal mistrovský pás, který dosud pětkrát obhájil.

Jen v uplynulém roce nastoupil ke třem obhajobám a postupně v nich porazil Gilberta Burnse, Jorgeho Masvidala a Colbyho Covingtona.

Zdroj: YouTube GQ Sports

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ