DomůUFCDustin Poirier s respektem o Oliveirovi: Takových lidí si vážím. To, čeho...

Dustin Poirier s respektem o Oliveirovi: Takových lidí si vážím. To, čeho dosáhl, je úžasné.

Dustin Poirier se ve svém příštím zápase utká s Charlesem Oliveirou a ke svému budoucímu soupeři chová velký respekt. Velmi si váží jeho sportovních úspěchů a toho, jakou cestou se světem MMA vydal.

Zdroj: UFC

Na turnaji UFC 264 porazil Dustin Poirier Conora McGregora a díky tomuto vítězství bude v dalším zápase bojovat o pás šampiona lehké váhy. Jeho soupeřem bude Charles Oliveira.

Poirier si váží současného šampiona lehké váhy a jeho úspěchů v MMA, což řekl při nedávném setkání s médii.

“Tohle není jen tak nějaký bojovník, který získal pás. Je to člověk, který se dokázal několikrát opět zvednout a překonat nepřízeň osudu. A to ve dvou váhových kategoriích. V UFC působí už několik let a tvrdě dřel na každý gram zlata ve svém pásu. Takových lidí si vážím. Osobně ho neznám, ale znám jeho příběh. To, čeho dosáhl, je úžasné.”

Oliveira získal mistrovský pás v květnu na turnaji UFC 262, kde před časem ukončil Michaela Chandlera.

31letý Oliveira (31-8, 1 NC) neprohrál už 9 zápasů v řadě. Brazilský bojovník rád ukončuje své zápasy před časem. Na svém kontě má výhry nad Kevinem Leem nebo Tonym Fergusonem. Charles “do Bronx” Oliveira je specialistou na BJJ, o čemž svědčí, že z celkového počtu 31 vítězství dosáhl devatenácti submisí. Kromě toho ve 28 případech ukončil své soupeře před časem.

Zdroj: MMA Junkie

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ