DomůOstatníZápasník Travis Fulton, rekordman v počtu MMA zápasů, který se představil na...

Zápasník Travis Fulton, rekordman v počtu MMA zápasů, který se představil na turnaji OKTAGON 4 v souboji s Attilou Véghem, spáchal sebevraždu

Bývalý MMA zápasník Travis Fulton byl nalezen mrtvý ve vězeňské cele. Bojovník, který měl na svém kontě přes tři stovky zápasů, se pravděpodobně oběsil.

Zdroj: OKTAGON MMA

Fulton zahájil svou kariéru v roce 1996. Během 23 let vybojoval neuvěřitelných 322 MMA zápasů. Několik soubojů absolvoval také v boxu, kickboxu a dokonce také v zápasech na holé pěsti. Objevil se také v oktagonu UFC. Naposledy ho fanoušci mohli vidět v roce 2019 v zápase s Shannonem Ritchem.

Travis Fulton byl uvězněn v únoru poté, kdy čelil obvinění z držení dětské pornografie a domácího násilí. Soud měl proběhnout 23. července.

Vyšetřování jeho smrti zatím probíhá, ale podle dostupných zpráv se Fulton oběsil. Když si ráno jeden z vězeňských pracovníků všiml, že v jeho cele není něco v pořádku, bylo už pozdě. I přes okamžitou resuscitaci Fulton zemřel. Bylo mu 44 let.

Fanoušci MMA v Čechách a na Slovensku mohli Travise Fultona vidět v akci na turnaji OKTAGON 4, který proběhl v roce 2017 v Bratislavě. Utkal se tehdy s Attilou Véghem, který jej porazil submisí už v prvním kole.

Zdroj: Twitter Aaron Bronsteter | YouTube OKTAGON MMA


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ