DomůOstatníZápasník Travis Fulton, rekordman v počtu MMA zápasů, který se představil na...

Zápasník Travis Fulton, rekordman v počtu MMA zápasů, který se představil na turnaji OKTAGON 4 v souboji s Attilou Véghem, spáchal sebevraždu

Bývalý MMA zápasník Travis Fulton byl nalezen mrtvý ve vězeňské cele. Bojovník, který měl na svém kontě přes tři stovky zápasů, se pravděpodobně oběsil.

Zdroj: OKTAGON MMA

Fulton zahájil svou kariéru v roce 1996. Během 23 let vybojoval neuvěřitelných 322 MMA zápasů. Několik soubojů absolvoval také v boxu, kickboxu a dokonce také v zápasech na holé pěsti. Objevil se také v oktagonu UFC. Naposledy ho fanoušci mohli vidět v roce 2019 v zápase s Shannonem Ritchem.

Travis Fulton byl uvězněn v únoru poté, kdy čelil obvinění z držení dětské pornografie a domácího násilí. Soud měl proběhnout 23. července.

Vyšetřování jeho smrti zatím probíhá, ale podle dostupných zpráv se Fulton oběsil. Když si ráno jeden z vězeňských pracovníků všiml, že v jeho cele není něco v pořádku, bylo už pozdě. I přes okamžitou resuscitaci Fulton zemřel. Bylo mu 44 let.

Fanoušci MMA v Čechách a na Slovensku mohli Travise Fultona vidět v akci na turnaji OKTAGON 4, který proběhl v roce 2017 v Bratislavě. Utkal se tehdy s Attilou Véghem, který jej porazil submisí už v prvním kole.

Zdroj: Twitter Aaron Bronsteter | YouTube OKTAGON MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ