DomůUFCUFC Vegas 34: Jones neodklepal a Kakhramonov ho uškrtil gilotinou ve stoji

UFC Vegas 34: Jones neodklepal a Kakhramonov ho uškrtil gilotinou ve stoji

Svůj debut pod křídly organizace UFC zvládl Saidyokub Kakhramonov snad lépe než si sám představoval. V posledních vteřinách zápasu uškrtil Trevina Jonese.

Zdroj: UFC

V prvním kole zápasu se toho moc nedělo. Na začátku se Uzbekovi podařil pěkný takedown, z něhož se pokoušel přejít do gilotiny, ale soupeř se ubránil. Poté se souboj odehrával výhradně v klinči, kde Jones po většinu času dobře pracoval, ale nedokázal dostat Kakhramonova na zem.

První tři minuty zápasu ve druhém kole patřily Kakhramonovovi, který odrážel zoufalé pokusy Jonese o takedown a klinč. Uzbek trefoval soupeře velice silnými údery, což však bylo na úkor přesnosti.

Minutu a půl před koncem kola se Jonesovi konečně podařilo přenést zápas na zem, kde zasypal uzbeckého bojovníka sérií úderů.

V posledním kole Jones vsadil na klinč a wrestling a několik minut trápil Kakhramonova na pletivu. Nakonec se však Uzbek ze sevření vymanil a podařilo se mu ve stoje chytit vyčerpaného Jonese do gilotiny. Jones se ocitl v dramatické pozici a když Kakhramonov svůj záběr ještě vylepšil a smyčku kolem soupeřova krku utáhl ještě pevněji, Jones nestihl odklepat a bezvládně se sesunul k zemi.

Zdroj: UFC | Twitter UFC Espaňol


Sleduj turnaj UFC 287: Pereira vs. Adesanya 2 ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 8.4. na neděli 9.4.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
79SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ