DomůUFCUFC Vegas 34: Jones neodklepal a Kakhramonov ho uškrtil gilotinou ve stoji

UFC Vegas 34: Jones neodklepal a Kakhramonov ho uškrtil gilotinou ve stoji

Svůj debut pod křídly organizace UFC zvládl Saidyokub Kakhramonov snad lépe než si sám představoval. V posledních vteřinách zápasu uškrtil Trevina Jonese.

Zdroj: UFC

V prvním kole zápasu se toho moc nedělo. Na začátku se Uzbekovi podařil pěkný takedown, z něhož se pokoušel přejít do gilotiny, ale soupeř se ubránil. Poté se souboj odehrával výhradně v klinči, kde Jones po většinu času dobře pracoval, ale nedokázal dostat Kakhramonova na zem.

První tři minuty zápasu ve druhém kole patřily Kakhramonovovi, který odrážel zoufalé pokusy Jonese o takedown a klinč. Uzbek trefoval soupeře velice silnými údery, což však bylo na úkor přesnosti.

Minutu a půl před koncem kola se Jonesovi konečně podařilo přenést zápas na zem, kde zasypal uzbeckého bojovníka sérií úderů.

V posledním kole Jones vsadil na klinč a wrestling a několik minut trápil Kakhramonova na pletivu. Nakonec se však Uzbek ze sevření vymanil a podařilo se mu ve stoje chytit vyčerpaného Jonese do gilotiny. Jones se ocitl v dramatické pozici a když Kakhramonov svůj záběr ještě vylepšil a smyčku kolem soupeřova krku utáhl ještě pevněji, Jones nestihl odklepat a bezvládně se sesunul k zemi.

Zdroj: UFC | Twitter UFC Espaňol

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ