Conor McGregor šokuje teorií o zdraví Khabibova otce: Je to jen zástěrka, aby nemusel bojovat

Navzdory tomu, že Conor McGregor ohlásil odchod do sportovního důchodu, konflikt mezi ním a Khabibem Nurmagomedovem neuhasíná.

Embed from Getty Images

“The Notorious” a “The Eagle” se spolu utkali o titul šampiona lehké váhy UFC, v říjnu 2018. Stále neporažený Rus svého soupeře porazil submisí ve 4. kole a uhájil tak svůj mistrovský pás.

Před i po tomto zápase měli fanoušci nespočet příležitostí vidět, že Conor se s Khabibem prostě nemají rádi. Před nedávnem Conor ohlásil ukončení kariéry a zdálo se, že jejich provokacím a vzájemnému pošťuchování bude konec. Jenže chyba lávky.

Jeden z Khabibových bratranců, Abubakar Nurmagomedov, který zápasí ve weltrové váze organizace UFC, se nedávno na Instagramu Conorovi vysmíval:

“Je to jako koronavirus. Nemůžeš dýchat.”

Útok Abubakara na McGregora se ukázal býti velice nešťastným. Obzvláště v době, kdy celý svět trpí pandemií koronaviru a jeho strýc, Khabibův otec, Abdulmanap bojoval kvůli koronaviru o život a jeho zdravotní stav je stále velice vážný.

Dalo se očekávat, že Conor tuto provokaci nenechá bez odezvy. A tak se také stalo. Irský zápasník odpověděl, že boj Khabibova otce s Covidem nebyl ničím jiným než zástěrkou pro Khabiba.

“Přišel jsem na to, že vše kolem Abdulmanapa byla jen zástěrka. Jen zástěrka pro nečinnost, o snahu vyhnout se zápasu a utéct. Hodně štěstí, ale pamatujte – Aláh vidí všechno!”

Zdroj: Instagram Abubakar Nurmagomedov | Twitter Chisanga Malata

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA